Daina Praškevičienė

3.5 (8 įvertinimai)

Apie Dainą Praškevičienę

Daina Praškevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Dainos Praškevičienės licencijos numeris yra MPL-11988, licencija išduota 2008-12-19.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 3.5

  • Grubi, skuba, net 10 minuciu neskire pacijentui. Elgesi neprofesionaliai. Leiskite ja i pensija ko greiciau.

  • Gera savo srities specialistė, taiko naujus gydymo metodus, gerai diagnozuoja ligas ir tinkamai parenka vaistus. Esu patenkinta šia gydytoja. Rimantė V.

  • Miela, nuoširdi kolegė

  • As esu tikrai patenkinta sia daktare. Saunuole

  • Si gyditoja yra labai rupestinga. Gydausi pas ja jau keleta metu, ir likau patenkinta, taciau sesele kartais bando pasirodyti labai protinga. Kai ateini pas gydytoja norisi pabendrauti su gyditoja, o ne klausytis sesesles plepu.

  • Noretusi kad daugiau klausytusi ka pacientai sako o ne seseles kalbu

  • Pralaukiau valanda laiko kol priemė, iėjus pasakė lauk koks jom skirtumas , tokia ir gydytoja žodžiu mažas įvertinimas, nepatariu pas ja papult

  • Baisu, sunus buvo automatiskai priregistruotas jai, nors buvau daug girdejus, kad pinigai jai svarbiausiai,bet galvojau, gal jauna zmogu ziures. Seniau nuejo su 39 temperaturos, vos nealpstantis, nes jam buna labai blogai nuo temperaturos, tai turejo isklausyti visa lekcija, kaip dabar uz dyka nieko nebuna ir tik paskui paklause kuo skundziasi. Dabar nikstelejo koja, kelias istines, vos lanksto, nuejom, kad persviestu ir nusiustu pas specialista. Aisku, po praeitos lekcijos "atsidekojom", pralaukem kol baige darba rentgenas, o tai buvo 1val.40min. ir tada isvaziavom y kita gydymo ystaiga. Cia normalu??? Zmoniu buvo vos 3,gal per mazai atsidekojom... uz nieka, uz tai, kad pasedejom prie duru. Galetu informuot kiek butu pakankamai. Biletenis savaitei pas ja 10€,maniau uz siuntima irgi tiek pakaktu,bet matyt, cia sunkiau buvo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daina Praškevičienė?

Daina Praškevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11988. Licencija galioja nuo 2008-12-19.

Kaip žmonės vertina Dainos Praškevičienės darbą?

8 žmonės įvertino Dainą Praškevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.