Daina Liekienė

5 (16 įvertinimų)

Apie Dainą Liekienę

Daina Liekienė turi Gydytojo kardiologo licenciją. Dainos Liekienės licencijos numeris yra MPL-14723, licencija išduota 2009-05-27.

Dainos Liekienės licencijos

Daina Liekienė turi šias licencijas:

Gydytoja vaikų kardiologė
Licencijos Nr.: MPL-06140
Spaudo Nr.: 8517
Įsakymo data: 2005-01-21
Gydytoja kardiologė
Licencijos Nr.: MPL-14723
Spaudo Nr.: 8517
Įsakymo data: 2009-05-27

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 5

 • Tikra profesionale ir labai maloni gydytoja

 • Nuostabi gydytoja! Dėmesinga, atidi, puiki specialistė, nuoširdžiai domisi sveikata, pataria, paskiria reikiamus tyrimus, gera ir profesionali daktarė. Ačiū Jums! Sėkmės visur ir visada :)! Pagarbiai, I. Eitmantienė

 • Profesionalas aukšto lygio

 • ji tiesiog nuostabi gydytoja!! profesionali, atidi, gera specialiste. ja pasitiketi ir tiketi tikrai verta

 • Labai maloni.demesinga daktare

 • Labai gera ir profesionali daktarė, visada nuoširdžiai domisi sveikata, pataria. Linkiu visokeriopos sėkmės.

 • Puiki gydytoja, par8pina reikiamus tyrimus, paaiškina viską labai suprantamai. Ačiū Jums !

 • Nuoširdžiai ačiū, miela Daktare. Sėkmės Jums visur ir visada. Būkit laiminga!

 • nuostabus zmogus ir labai reikli rupestinga gyditoja daugiau tokiu zmoniu butu liangviau gyventi aciu

 • zmogus, kuriuo galima pasitiketi. ir kuriuo pasitikiu labai. auksto lygio specialiste, profesionale, rupestinga, silta ir jauki, gera psichologe, lankiausi ir lankysiuos, nes man - ji geriausia :)

 • Nuostabiai gera gydytoja, paprasta, užjaučianti

 • Labai profesionali, rūpestinga, dėmesinga, savo darbą puikiai išmananti ir labai jį mylinti Gydytoja. Ačiū už Gydytojai!

 • Puiki specialistė, nuoširdi, atidi, supratinga, maloni bendrauti.Ačiū.

 • auksto profesionalumo specialiste..kartu ir labai siltas zmogus.. niekad nepamirsiu to rupescio ir silumos,kai paciai teko paguleti santariskese... kad visi gydytojai butu tokie!

 • labai šauni gydytoja

 • Labai profesionali medikė,rūpestinga ir maloni,aš už pagalbą ir sėkmės gelbėjant gyvybes

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Daina Liekienė?

Daina Liekienė turi Gydytojo kardiologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-14723. Licencija galioja nuo 2009-05-27.

Kaip žmonės vertina Dainos Liekienės darbą?

16 žmonių įvertino Dainą Liekienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.