Brigita Būdienė

3 (8 įvertinimai)

Apie Brigitą Būdienę

Brigita Būdienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Brigitos Būdienės licencijos numeris yra MPL-11148, licencija išduota 2008-07-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 3

  • Puiki gydytoja, savo srities profesionalė. Lankomės su vaiku jau 12 metų dėl turimos bėdos, bendravimas visada malonus, padaromi visi būtini tyrimai, išsamiai pakonsultuojama. Kauno klinikose, iš šalies žiūrint, atrodo, krūvis milžiniškas, nesuprantu, kaip žmogus sugeba taip greitai persiorientuoti nuo vieno paciento prie kito ir dar konsultuoti dėl visiškai skirtingų dalykų.

  • Maloni, konkreti, labai profesionali gydytoja. Viską išsamiai paaiškino, atsakė į visus rūpimus klausimus, suteikė daug naudingos informacijos. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią gydytoją.

  • Rekomenduoju! Puiki gydytoja išmananti savo darbą, gydo 2 metų vaiką.

  • Puiki gydytoja. Maloni ir tikra profesionalė.

  • Nerekomenduoju. Vizitas paskirtas 8val ryto, gydytoja atvyksta beveik 9val. Bendravimas nelabai malonus.

  • Labai nemaloni gydytoja.. vaikas buvo uzrasytas pas sia daktare vizitui 13 val. o ponia teikesi atvykti tik 13.15, prieme dar po 5-10min.. ir tai butu dar nepriemus, kadangi su darbuotojom kabinete plepejo, iki kol drastiskai nebuvo ieita i kabineta ir paklausta ar priims jau?! tuomet tik prieme..iki tol kol laukem vaikas buvo piktas ir as nepatenkinta, kad ateidama privaciai ir mokedama pinigus turiu laukti su mazu vaiku.. visiskai nemokejo elgtis su mazu vaiku, kol ziurejo ir masazavo sona akytes, vaikas klyke, o ji toliau mynke ta sona akies.. manau imanoma vaika apziureti ir be klykinimo, ar daktare dirbanti su vaikais to nesugeba???? kaina uz paslauga is vis nereali..

  • Bardakas, laukti reikia po 4 h 5 h su vaiku, nepatariu važiuoti pas šią gydytoja

  • Labai nemaloni grubi gydytoja. Tikrai ne su vaikučiais dirbti . Kontaktą sušvelnina nuostabaus bendravimo seselė.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Brigita Būdienė?

Brigita Būdienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11148. Licencija galioja nuo 2008-07-03.

Kaip žmonės vertina Brigitos Būdienės darbą?

8 žmonės įvertino Brigitą Būdienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.