Božena Romanovska

1.8 (5 įvertinimai)

Apie Boženą Romanovską

Božena Romanovska turi Šeimos gydytojo licenciją. Boženos Romanovskos licencijos numeris yra MPL-17646, licencija išduota 2012-06-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 1.8

  • Labai gera gydytoja, aš džiaugiuosi ją pasirinkusi. Kai apsilankai pas Božena tave priema labai šiltai. Su žmogumi bendrauja maloniai ir ramiai. Patars, išklausys, apžiurės, įmanoma pasveikti su tokio specialisto pagalba. Rekomenduoju. AČIŪ ❤

  • Gydytoja yra nemandagi, ypač senyvo amžiaus žmonių atžvilgiu. Mano senelei, užkabinus kėdę, buvo pasakyti šie žodžiai : "Sekantį kartą duosiu siuntimą pas akių gydytoją. Ka jūs nematot?!"; Toks gydytojos elgesys įžeidė mano senelę. Po šito incidento senelė grįžo prastos savijautos, jautėsi pažeminta. Nei vienas vizitas pas šią gydytoją neapsieina be tyčiojimosi, grubumo. Susidarė įspūdis, kad daktarė dirba ne savo darbą, nes nuolat blogos nuotaikos. Gydymą skiria atmestinai, nesigilina į problemą. Nerekomenduočiau šitos daktarės niekam :)

  • Nemandagi, arogantiška, nemokanti bend rauti, neatsakė į užduotus klausymus, kalba pakeltų tonu, tikrai persirašiau pas kita gydytoja. Nerokomenduoju jos.

  • ,,Nuotaikos" daktare.

  • Toks ispudis, kad gydytoja dirba darba kurio nemegsta visiskai. Galeciau prirasyti paklodes blogu dalyku, bet parasysiu vienu zodziu - BAISU, nepatariu kreiptis i sia gydytoja jokiais klausimais.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Božena Romanovska?

Božena Romanovska turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17646. Licencija galioja nuo 2012-06-27.

Kaip žmonės vertina Boženos Romanovskos darbą?

5 žmonės įvertino Boženą Romanovską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.