Apie Birutę Titovą

Birutė Titova turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Birutės Titovos licencijos numeris yra MPL-01199, licencija išduota 2004-08-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (19) 5

 • maloni, profesionali gydytoja. mandagiai viska paaiskino. atsake I visus rupimus klausimus. gydytoja niekur neskubejo, atidziai isklause ir apziurejo. jokiu priekaistu neturiu:)

 • be nereikalingu izangu pereina prie skundo esmes, negaista laiko nereikalingoms pasakoms. lygiagreciai bando daryti keleta darbu: priimti lygoni, kalbeti telefonu su kitu pacientu ir panasiai.. jausmas kaip ne ten pataikei, bet suprantama, kad turbut perdidelis apkrovimas..

 • Ramiai , logiskai argumentuotai isaiskina ligos situacija. Siuncia i visus reikiamus tyrimus.Palieka profesionalaus gydytojo ispudi .

 • Labai daug kalba apie nieką, nejutau profesionalumo, atrodė, kad pačiulbės ir išspirs pro duris

 • Nuostabi gydytoja !!!

 • Labai maloniai bendraujanti ir rūpestinga bei dau g nusimananti gydytoja.Ačiū Jums, Daktare.

 • puiki gyditoja

 • labai maloni rupestinga mylinti pacientus turinti daug ziniu gydytoja mokanti paguosti suteikti vilti pasveikti

 • Maloni, išklausanti pacientą, profesionali, rūpestinga,tai gydytoja iš pašaukimo, atsidavusi savo darbui. Sėkmės jums gydytoja.

 • Labai gera gydytoja

 • Geriausia gastroenterologė Santariškėse! Labai maloniai bendrauja.

 • Labai nuostabi, rūpestinga gydytoja, o svarbiausia tikra profesionalė savo srity:)

 • Labai maloniai bendrauja,rupestinga, atidi.Aciu.

 • Pritariu teigiamiems komentarams. Na nerandu žodžių kuriais būtų galima apibūdinti daktarės Birutės Titovos teigiamas savybes. Esu eilinis pacientas iš toli. Gydytoja profesionaliai ir konkrečiai skyrė reikiamus tyrimus, gydymą, viską paaiškino. Be jokių užuominų apie atlygį. Patikėkite,- pirmą kartą teko sutikti tokią puikią gydytoją. Kad ir toli nuo Vilniaus mūsų rajone apie šią Santariškių poliklinikos gastroenterologę girdėjau tik gerus kitų besigydančių atsiliepimus. Daugiau tokių gydytojų. Daktare dėkoju jums, kad be medicininės pagalbos dar palydite su gera nuotaika, kas sergančiam tikrai labai svarbu ir suteikia viltį. Ačiū jums, stiprybės ir sveikatos nelengvame darbe.

 • Puiki rūpestinga gydytoja

 • Geriausia gastroenterologė! Šilta , maloniai bendraujanti daktarė, gera psichologė, nuramina pacientą ir labai turinti daug patirties , profesionali. Didelis ačiū Jums :)

 • Tai labai gera daktare. Specialybes zinijimas,nuosirdus bendravimas ,patarimai ,tik ji mane pagyde,nes padare reikiamusuus tyrimus,paskyre reikiamus vaistus. Dziaugiasi mano sirdis.

 • Nuostabi gydytoja, visada šypsosi, labai draugiška ir rūpestinga. Tikra savo srities profesionalė!

 • Profesionali, rūpestinga gydytoja, malonus žmogus.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Birutė Titova?

Birutė Titova turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01199. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Birutės Titovos darbą?

19 žmonių įvertino Birutę Titovą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.