Birutė Bivainienė

4.3 (6 įvertinimai)

Apie Birutę Bivainienę

Birutė Bivainienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Birutės Bivainienės licencijos numeris yra MPL-00780, licencija išduota 2004-08-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 4.3

  • Labai maloni gydytoja, tikrai rekomenduoju!! Israso abtibiotiku, bet pataria pradziai gydytis liaudiskais budais, arbatomis ir rekomeduoja gert antibiotikus tik, jei nepageres. Antibiotiku net nepreireike! Kita butu iskart be kalbu israsius ir gert butu liepus. Daktarei rupi zmogaus bendra sveikata Aciu.

  • Šauni ir šiuolaikiška gydytoja ,gydytoja dirba gerai jei ką reikia sužinoti iš nestandartinio apie ligas ir jų gydimą pasgooglina savo kanalais ir kitą vizitą būna apsišvietusi tą tema pataria kai gerau gydytis kad nepasidaryčiau sau bėdų tikuosi valdžia pakels algą ir dakterė dirbs dar ilgai, linkiu sekmės ir laimės gydytojai.Bivainienei. Rekomenduoju.

  • TINKAMAI ATLIEKA PAREIGAS

  • Maloni gydytoja, atvira, pasako viską taip kaip yra. Maloni ir kokybiška apžiūra, dėmesingumas ir paprasti, bet labai reikalingi patarimai, kurie turi didelę svarbą. Jaučiamas rūpestingumas tiems, kurie tikrai serga, o ne ieško ligų (už tai labai vertinu) Ačiū.

  • daktare labai rupestinga, griezta, bet labai maloni

  • Nerekomenduoju, nes pateikiu PVZ iš asmeninės patirties: Gyd. slaugytoja paskyrė nekompensuojamus (ir netinkamą kiekį) vaistus nors prieš tai šie vaistai buvo skirti kompensuojami,mėginant pasiaiškinti (prieš tai reikėjo vėl užsirašyti pas gyd. ) su gyd. bendravimas buvo išaukiančiai nepagarbus ,ne tik ,kad neišklausė, bet ir numetė ragelį ir išrašė kitus vaistus. ( Šie vaistai man sukėlė pašalinį poveikį, buvo skirti praeitų metų pradžioje, tad teko pirkti tinkančius man ,bet nebekompensuojamus).

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Birutė Bivainienė?

Birutė Bivainienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00780. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Birutės Bivainienės darbą?

6 žmonės įvertino Birutę Bivainienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.