Bernardas Vasiliauskas

5 (13 įvertinimų)

Apie Bernardą Vasiliauską

Bernardas Vasiliauskas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Bernardo Vasiliausko licencijos numeris yra MPL-22586, licencija išduota 2017-08-09.

Bernardo Vasiliausko licencijos

Bernardas Vasiliauskas turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-18443
Spaudo Nr.: 30303
Įsakymo data: 2013-07-03
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-22586
Spaudo Nr.: 30303
Įsakymo data: 2017-08-09

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Atidus, supratingas, puikus savo srities specialistas. Šiltai ir maloniai bendravo, atsakė į visus rūpimus klausimus, patarė kaip spręsti kitas sveikatos problemas, nesusijusias su jo gydoma sritimi. Tikrai reta tokių medikų. Rekomenduoju.

 • Puikus gydytojas, rekomenduoju visiems!

 • Puikus savo srities specialistas + mokantis Bendrauti ! Rekomenduoju !

 • Puikus gydytojas – rūpestingas, išklausantis, atsakantis į visus rūpimus klausimus. Nors konsultavausi tik profilaktiškai, daktaras pasidomėjo bendra sveikatos būkle, rekomendavo, kur dar galėčiau kreiptis dėl negalavimų, nesusijusių su jo gydoma sritimi. Rekomenduoju.

 • Puikus jaunas gydytojas, dar nepavargęs nuo pacientų:) Išskirčiau profesionalumą, punktualumą, dėmesį klientui. Diagnozė tikli. Sužavėjo konkretumas viską išaiškinant ir paaiškinant ligos gydymo eigą. Pas jį papuolus ir liga nebeatrodė tokia baisi:). Ačiū ir nuoširdžiai džiaugiuosiu, kad pasirinkau būtent šį Gydytoją. Beje, padėjo čia esantys atsiliepimai:)

 • Labai geras, puikus, nuoširdus gydytojas. Daugiau tokių gydytojų kaip jis !

 • Puikus gydytojas,diagnozę nustatė iškart, teko operuotis,pats operavo nors operacija nebuvo labai sudėtinga, aplankė palatoje pasiteiravo kaip jaučiuosi. Profilaktiškai lankausi ir lieku patenkinta vizitu.Vizito metu į visus kilusius klausimus atsako,kad ir ko ir kiek klaustum,neskaičiuoja kiekvienos minutės, kas tikrai būna nuėjus pas gydytojus. :) Noriai ir maloniai bendrauja. Tikrai rekomenduoju.

 • Labai malonus ir geros širdies gydytojas. Dėmesingas ir nuoširdus. Išsamiai ir plačiai papasakojo apie galimus padarinius bei galimas būsimas problemas su sveikata. Labai džiaugiuosi, kad mes turim tokį gydytoją kaip Bernardas Vasiliauskas.

 • Super gydytojas,atsakė i visus man rūpimus klausimus,išsamiai patikrino.Likau labai patenkinta ir rekomenduoju kitiems.

 • Puikus, šiltas, profesionalus, paprastai bendraujantis, atidus jaunas gydytojas. Patys geriausi atsiliepimai. Didelės sėkmės ir kantrybės Jūsų darbe!

 • Labai labai geras gydytojas. Rekomenduoju!!! Atidus, dėmesingas, išsamus. Labai atidžiai atliko echoskopiją, išsamiai viską paaiškino. Tikrai yra su kuo lyginti ir kol kas jis man geriausias.

 • Labai geras chirurgas, esu patenkinta. Geras žmogus.

 • profesionalus gyditojas tikrai rekomenduoju, darė ne viena operacija ir esu labai patenkintas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Bernardas Vasiliauskas?

Bernardas Vasiliauskas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22586. Licencija galioja nuo 2017-08-09.

Kaip žmonės vertina Bernardo Vasiliausko darbą?

13 žmonių įvertino Bernardą Vasiliauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.