Beata Lukošaitienė

3.9 (19 įvertinimų)

Apie Beatą Lukošaitienę

Beata Lukošaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Beatos Lukošaitienės licencijos numeris yra MPL-18052, licencija išduota 2012-07-25.

Atsiliepimai ir įvertinimai (19) 3.9

 • AČIŪ!

 • Tikrai nerekomenduoju! Ėjau pas ją antrą kartą, bet jau po pirmojo vizito liko labai nemalonūs įspūdžiai. Daviau dar vieną šansą, bet antras kartas garantavo, kad daugiau nesilankysime. Labai arogantiška, grubi, vengia net akis pakelt bendraujat. Ji akivaizdžiai neturi bendravimo kultūros ir juolab negali dirbti su mažais vaikučiais. Tiek blogų emocijų sukėlė, kaip joks mano aplankytas gydytojas iki šiol.

 • Siaubingai nemaloni gydytoja. Paskutinį kartą važiuojant pas ją nusiteikinėjau,kad nesinervinsiu...kad ji piktas žmogus ir tiek. Bet visvien sugebėjo sugadint nuotaiką visai dienai.

 • Maloniai bendravo kol buvome kudikiai, bet kurie jau eina i mokykla, tai saltumas ir grubus bendravimas. Du vaikus uzrase registratura skirtingais laikais, kadangi atejom antru laiku,bet anksciau, gydytoja atsisake apziureti kita vaika, nes jos darbas baigesi,nors dar buvo geras pusvalandis. Perrase vaika po 5 menesiu !Nes tokia ilga eile, tai netekau zado, kad gaila buvo skirti 5min. Zodziu vis laukiam savo eiles... Nerekomenduoju vyresnems vaikams...

 • Viena iš labiausiai nuviliančių patirčių bendraujant su gydytojais. Lankėmės su 1 metukų amžiaus dukra. Pasakėme, kad įtariame, jog dukra retkarčiais žvairuoja. B. Lukošaitienė iš mūsų pastebėjimų tiesiog išsityčiojo: pasakė, kad ji dabar nemato jokio žvairavimo, o mums patartų mažiau jaudintis, tuomet bus geriau ir mums, ir vaikui; kai turėsime du vaikus, išmoksime auginti. Po tokio „pamokymo“ pradėjome abejoti, kad pastebime ligos požymius, nedrįsome kreiptis į kitą gydytoją, nes žvairavimo momentus buvo sunku pastebėti, negalėjome įrodyti, kad dukra retkarčiais žvairuoja. Po metų požymiai pasidarė akivaizdūs, atsitiktinai pavyko nufotografuoti žvairavimo momentą. Tada kreipėmės į kitą gydytoją. Tuomet mūsų „paranojikais“ niekas nebeišvadino. Nustatyta diagnozė – protarpinė egzotropija (liga, kai vaikas kartais žvairuoja), prireikė akinių, akyčių dengimo, o vėliau ir abiejų akių operacijos. Suprantu, kad B. Lukošaitienė negalėjo pastebėti žvairumo (juk pati liga tokia, kad vaikas ne nuolat žvairuoja), tačiau vietoje išsityčiojimo ir paskatinimo ignoruoti ligos požymius buvo galima pasakyti, kad egzistuoja tokia liga, paaiškinti, kaip stebėti vaiką, kad išsiaiškintume, ar matome šios ligos požymius, ar tik nepagrįstai nerimaujame. Dabar turime ir antrą vaiką, pasak B. Lukošaitienės, jau turėjome išmokti auginti. Taip, tiesa, išmokome, tik išmokome ne ignoruoti ligų požymius, o nevesti savo vaiko pas tokią „gydytoją“ – registravomės pas kitą akių gydytoją, laukėme neįtikėtinai ilgoje eilėje, nors pas B. Lukošaitienę galėjome patekti daug greičiau.

 • Labai netaktiška, arogantiška ir grubi gydytoja. Nemoka bendrauti su vaikais. Po jos pasakymo "jokio telefono ar planšetės" dukra vos nepradėjo verkti. Kalba yra ne apie tai ką sakai, bet kaip sakai. Vaikui galima ir taktiškiau pasakyti.

 • Labai teigiama gydytoja. Puikiai bendrauja, gerai išaiškina tėvams problemas, bei išsamiai išdėsto tolimesnius veiksmus. Vaikai noriai eina pas šią gydytoją.

 • Nuostabi gydytoja. Pataria, padeda ir norisi vis pas ją sugrįžti...

 • Konsultacija labai patiko, nes vaikas, kuris labai nemėgsta gydytojų, jautėsi gerai konsultacijos metu. Teko lankytis akytes tikrintis tarybinių moterėlių kompanijoje Santariškių vaikų poliklinikoje- tai kaip diena ir naktis. Ačiū gydytojai už mokėjimą bendrauti su vaikais.

 • Konsultacija praejo sklandziai, ejau su 3 vaikais, vyriausia pirmoke. Lankisimes toliau.

 • Labai maloni gydytoja ir sesutė. Keturmeciui apsilankymas buvo kaip žaidimas, labai džiaugėsi ir sakė, kad norėtų vėl nuvažiuot. Lankėmės du kartus - kai buvo 1.5 metų ir 4 - abu kartus apsilankymu likom labai patenkinti!

 • Nuostabi gydytoja, dėkoju už kruopštumą, rūpestingumą, profesionalumą, atidumą. Sėkmės sudėtingame bei didžiulio pasišventimo reikalaujančiame darbe.

 • Gydytoja šiltai bendraujanti ir profesionali. Mano dukrelei apsilankymas labai patiko. Ačiū:)

 • Galvosūkis Jums: kas iš žemiau esančių komentarų pasikartoja čia ir tas pats pas gyd. Iloną Aleksiūnienę??

 • Dalykiška ir profesionali akių gydytoja.

 • Puiki gydytoja. Paskaičiusi tiek daug neigiamų atsiliepimų tikrai nežinojau, ko tikėtis. Nuėjome pirmą kartą patikrinti akytes 1,7m sūnui - ramiu balsu kalbėjo, paprastai, vaikas ramiausiai išbuvo visas procedūras. Labai konkrečiai ir aiškiai paaiškino tyrimų rezultatus ir tolimesnius veiksmus. Sesutė sulašino vaistus labai ooeratyviai, ašarų pavyko išvengt :) taigi profesionali, normali daktarė, ramaus būdo ir superinis specialistas!

 • Tiek gydytoja, tiek seselė paliko labai gerą įspūdį. Buvau su 5 mėn sūneliu ir Jos abi puikiai bendravo tiek su manimi, tiek su vaiku. Atliko visus tyrimus išsamiai, atsakė į visus klausimus. Neturiu priekaištų. Tikrai rekomenduočiau ir kitiems.

 • Maloni gydytoja, gražiai bendravo su 1m.8mėn. mažyliu, viską išsamiai paaiškino, vizitu likome patenkinti. Drąsiai galiu rekomenduoti tėveliams su mažais vaikučiais.

 • Gydytoja išsamiai paaiškino situaciją, ją stebėjo, pritaikė gydymą. Nesant pakankamam pagerėjimui išrašė siuntimą ir pati užregistravo pas kitą gydytoją į Santariškes. Bendravimas normalus, iš kur tiek neigiamų komentarų?

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Beata Lukošaitienė?

Beata Lukošaitienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18052. Licencija galioja nuo 2012-07-25.

Kaip žmonės vertina Beatos Lukošaitienės darbą?

19 žmonių įvertino Beatą Lukošaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.