Barbara Komarovska

4.8 (17 įvertinimų)

Apie Barbarą Komarovską

Barbara Komarovska turi Šeimos gydytojo licenciją. Barbaros Komarovskos licencijos numeris yra MPL-08157, licencija išduota 2006-06-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 4.8

 • Labal rupestinga ir kompetetinga gydytoja nėra

 • Labai sunku apibūdinti gydytoja,ėjau dėl vaiko ruošti pažymą į darželį. Kadangi ji ne mūsų šeimos gydytoja, ji pasakė,,kad mes turime spec.poreikių, kad mes dažnai lankėmės pas gydytoją ir kad ji nesigilins dėl ko mes lankėmės",stengėsi būti maloni,bet kadangi vaikas (2m) yra labai judrus, matėsi kš veido bruožų,kad tai nepatiko. Aš suprantu,kad tai nėra mūsų šeimos gydytoja,bet nemanau,kad dera sakyti gydytojui ,,nesigilinsiu į jūsų problemas ".

 • Greitai ir operatyviai atlieka savo pareigas.

 • geraz zmogus

 • rūpestingumo stoka, paviršutiniškas vertinimas

 • super daktare

 • labai gera gydytoja.is pirmo zvilgsnio gal ir atrodo nesirupinanti pacietu, bet tikrai jei reiks nusius pas kitus gyd pasikonsultuot ir vaistus israsys. :)

 • labai gera daktare, labai aiskiai viska paaiskina, nusiuncia jei kur reikia.

 • eileje nereikejo laukti, pakviete pg laika. nera pavardes sarase prisirasyti

 • Nuostabi gydytoja, pas ją gydausi daug metų.

 • puiki gydytoja

 • Rūpestinga ir gera gydytoja

 • Labai gera gydytoja.susirgus duoda siuntimus visur,kur tik reikia.

 • Rupestinga, komunikabili, tokia seimos daktare, kokia ir turi buti.

 • Profesionali gydytoja

 • Puiki gydytoja, profesionaliai atlieka savo pareigas.

 • Buvau su 3m. dukra, gydytoja labai gerai valdo situacija, dukra visada noriai eina pas gydytoja, leidzia ja apziureti. Taip, kartais del laiko stokos konsultacija buna trumpa, bet visada viska paaiskina, jei grizus namo pamirsau kazko paklausti, galiu paskambinti ir paklausti telefonu. Musu seima jau daug metu pas sia gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Barbara Komarovska?

Barbara Komarovska turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08157. Licencija galioja nuo 2006-06-09.

Kaip žmonės vertina Barbaros Komarovskos darbą?

17 žmonių įvertino Barbarą Komarovską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.