Aušra Vitkauskienė

3 (8 įvertinimai)

Apie Aušrą Vitkauskienę

Aušra Vitkauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Aušros Vitkauskienės licencijos numeris yra MPL-08712, licencija išduota 2006-10-02.

Aušros Vitkauskienės licencijos

Aušra Vitkauskienė turi šias licencijas:

Biomedicinos technologė
Licencijos Nr.: ASL-00750
Spaudo Nr.: BT000643
Įsakymo data: 2021-06-02
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-08712
Spaudo Nr.: 24988
Įsakymo data: 2006-10-02

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 3

  • Esu be galo patenkinta sia gydytoja. Vizito metu skiria tiek laiko, kiek reikia. Is tikruju isigilina i problema ir stengiasi padeti. Lb zmogiska, visada nuramina. Jauciasi, kad jai jos pacientai tikrai rupi. Paskiria visus reikiamus tyrimus. Maloniai atsako i klausimus. Prireikus be jokio vargo prieme papildomai. Pries tai turejau dvi kitas seimos gyd, tai net nera ka lyginti. Kartu dirbanti sesute taip pat lb maloni ir draugiska.

  • Gauti talonėlį sunku, laukti reikia, tačiau jos kompetenciją vertinu, todel laukiu kantriai :) iki gydytojos Aušros lankiausi pas kitą šios poliklinikos gydytoją. Ten niekad nebuvo eilių,bet ir diagnozės adekvačios taip pat.....

  • Daugiau nei 20 metų lankausi Šeškinės poliklinikoje ir gydytojų esu sutikusi visokių, tačiau gydytoja Aušta Vitkauskienė yra verta išskirtinės pagarbos. Ji dėmesinga savo pacientui, kompetetinga nustatant diagnozę ir skiriant teisingą gydymą. Atidžiai įsigilina į problemą ir ieško geriausio sprendimo. Ačiū šiai gydytojai ir jos slaugytojai Janinai, kuri taip pat visuomet stengiasi padėti.

  • Labai rūpestinga, maloniai ir šiltai bendraujanti, išklausanti, atsižvelgianti į paciento nuomonę bei kompetentinga gydytoja.

  • Kadangi mano gydytoja sirgo,buvau nukreipta pas šitą gydytoją.Visų pirma,buvo labai nepatenkinta,kodėl kreipiuosi pas ją,o ne pas ginekologę(nors būtent šeimos gydytojo konsultacijai buvau nusiųsta),bendravimas po to normalus,bet po to blogai užregistravo.Buvo sutarta telefoninė registracija,o kažkodėl užregistravo nuvykti į vietą.

  • Reikėjo laukti 50min savo vizito. Daktarė lėtai dirba, atrodo lyg jai nerupėtų ką sakai, į kai kuriuos mano klausimus, atsakydama juokėsi, lyg kvailą klausimą užduočiai dėl savo sveikatos. Taip pat sergant Covidu, po 3-4sav kai dar buvau silpna eiti į darbą pasakė jei jau nepasveikai tai važiuok į ligoninę, o jei ne ligoninė, tada eik į darbą, neleido dar kelias dienas pabūti namie. Tačiau, iš kitos pusės dėl gydymo, ko paprašai, tą ir gauni. Be problemų išrašo gydymą ar siuntimą pas kitą daktarą. Pas šią daktarę eiti tik jei baisiai prispirs ir kito daktaro nebus. Laukiu nesulaukiu lada grįš mano buvusi šeimos daktarė.

  • neduok Dieve papulti pas tokia gyd.!

  • Kažkada prieš daug metų buvo puiki gydytoja, bet vieną dieną, kai po operacijos atėjus prasitęst nedarbingumo tikrąja ta žodžio prasme išvarė ir pasakė, kad tai ne jos kompetencijoj, kad turiu eit pas ginekologę tęst nedarbingumo, labai nusivyliau šia gydytoja. Visos seselės registratūroje liko nesupratusios, kaip čia šitaip.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aušra Vitkauskienė?

Aušra Vitkauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08712. Licencija galioja nuo 2006-10-02.

Kaip žmonės vertina Aušros Vitkauskienės darbą?

8 žmonės įvertino Aušrą Vitkauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.