Aušra Povilauskienė

4.9 (29 įvertinimai)

Apie Aušrą Povilauskienę

Aušra Povilauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Aušros Povilauskienės licencijos numeris yra MPL-08297, licencija išduota 2006-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (29) 4.9

 • Dėkoju gydytojai už rūpestingą apžiūrą ir patarimus

 • Vizito laukiau 2 menesius, atejus dar teko laukti 3 valandas, o galiausiai nepriime, nes pasirodo neturejo mano korteles ir neinformavo visa laukimo laika, kad ja reikia issiimti is registraturos.

 • Naujos kartos kompetetinga specialistė!!! Puiki, maloni ir rūpestinga gydytoja: viską labai suprantamai paaiškina, moka bendrauti su vaikučiais. Matosi, kad tikrai myli savo darbą ir pacientus. Kad visi gydytojai butu tokie!

 • Labai maloni daktarė,kuo daugiau tokių specialistų.

 • Esam labai patenkinti, profesionaliai patarė ir maloniai bendravo.

 • Puiki gydytoja

 • labai maloni ir gera,smagu,kad pas ją papuolėm su sūneliu :)

 • Puiki rūpestinga gydytoja, gerai viską išaiškino, parūpino greit reikalingą procedūrą ir dar palydėjo iki jos.

 • Labai maloni ir šilta gydytoja.Viską labai išsamiai paaiškino be galo maloniai buvau nustebusi tokiuy maloniu aptarnavimu.Sėkmės !

 • Profesionali, rūpestinga, atsakinga,maloni, patarianti. Kad visi gydytojai tokie butu!

 • Buvome labai maloniai nustebinti gydytojos gebėjimo bendrauti ir greitai organizuoti kabineto darbą. Konsultacija ir tyrimai įvyko labai greitai. Atsakė į visus klausimus. Labai maloni gydytoja. Net nesitikėjom, kad konsultacija "valdiškoje" ligoninėje gali būti tokia gera. Povilauskienė jauna, šauni gydytoja. Rekomenduoju.

 • Nuoširdi,pasitikiuGYDYTOJA

 • nuostabus, šiltas, malonus žmogus, padarė visus reikiamus tyrimus paaiškino, nekilo jokių klausimų. rekomenduoju visiems.

 • Labai puiki gyd.

 • Ačiū gydytojai, esu labai patenkita šiuo vizitu. Retai sutinku tokių šaunių, nuoširdžių, paprastų ir dėmesingų gydytojų. Vyras lankėsi pas ją prieš metus, nukreipė jį operacijai, ko prieš tai konsultavusi gydytoja nepadarė. Visiems rekomenduosiu šitą gydytoją. Linkiu jai nepavargti būti dėmesingai.

 • Viena geriausių akių ligų specialisčių, pas kuriuos teko lankytis. Gydytoja priėmė vizito laiku, neatidėliodama, greit atliko visus reikiamus tyrimus, išklausė skundus, buvusias ligas, rekomendavo papildomai apsilankyti ir pas kitą specialistą. Kalbėjo nuoširdžiai, profesionaliai, dalykiškai. Išsamiai aprašė atliktų tyrimų rezultatus ir rekomendacijas E-sveikatoje.

 • Tai turbūt viena iš labiausiai kompetentingų, tiek profesine, tiek ir asmenine, prasme gydytojų, kuriuos per gyvenimą teko sutikti (o jų buvo nemažai). Ypatingą įspūdį paliko gydytojos nuoširdus bendravimas, jautrumas paciento poreikiams, visapusiškas būklės įvertinimas. Esu be galo dėkinga šiai gydytojai už jos darbą, pastangas ir ypatingai žmogišką ir šiltą bedravimą - tokia gydytoja turėtų būti pavyzdys visiems medikams. Ją rekomenduoju visiems artimiesiems, kuriems reikia oftalmologo konsultacijos.

 • Ačiū Jums daktare, visiems linkiu ištikus nelaimei pas tokius gydytojus pakliūti.

 • Keletą metų neradome atsakymo į mums rūpimus klausymus ,lankėmės pas ne vieną akių specialistą,tačiau diagnozė buvo netiksli ,ir nepaskirtas tinkamas gydimas , dėl to jautėme didelį diskomfortą , liga įsisenėjo.Nuvykus pas daktarę Aušrą Povilauskienę į Kauno akių klinikas, buvome nustebinti , labai malonaus bendravimo,profesionalaus ,išsamaus akių ištyrimo ir nustatymo diagnozės.Daktarė paskyrė gydymą.Labai esame dėkingi jai ,tai daktarė iš didžiosios raidės. Edvinas iš Biržų.

 • Labai nuoširdi, dėmesinga ir rūpestinga gydytoja. Detaliai įvertino ir paaiškino akių būklę. Puiku, kad turime tokių puikių jaunų gydytojų! Ačiū daktarei Aušrai!

 • Labai nuosirdi, be galo maloni ir supratinga gydytoja. Paprastai bendraujanti medike. Diagnozavo aiskiai liga, labai viska issamiai aiskiai paaiskino. Atvykome su 2men kudikiu , prieme be eiles . Aciu Jums GYDYTOJA, JUS nuostabi!!!

 • Labai nuoširdi, dėmesinga, rūpestinga , profesionali gydytoja, išsamiai ištiria, be pykčio paaiškina. Net nesitiki, kad ,,valdiškoje" įstaigoje gali dirbti tokia gera gydytoja. Ačiū Jums GYDYTOJA. Telydi Jus sėkmė, sveikata ir dievo palaima. Pagarbiai Danutė Glinskienė

 • mama lankosi. visada labai kruopsciai apziuri, isklauso. siuncia papildomai pas kitus specialistus konsultacijai jeigu reikia. kol ja radom, tai teko pakeisti kelis gydytojus. pas juos nebuvo sugebejimo nustatyti problema.

 • Nuostabi gydytoja. Labai džiaugiuosi patekusi pas ją. Atliko tyrimus, atsakė į visus klausimus . Kitą kartą eičiau tik pas šią ir rekomenduočiau kitiems.

 • Ilgai užtrukau Klinikose, bet už tai buvo atlikti visi tyrimai, kad atmesti visas įmanomas rimtesnes ligas. Maloni, aiškiai aiškinanti ir į visus klausimus atsakinėjanti gydytoja. Rekomenduoju visiems. O gydytojai linkiu nepavargti!

 • Kaip visada, atsiliepimai tik patys geriausi - einu jau antrus metus profilaktinei apžiūrai, visada išdamiai ištiria ir papasakoja plačiau apie tolesnius veiksmus gyvenant su trumparegyste ir žvairumu kartu :D Šiaip labai malonus žmogus, nenuostabu, kad pas ją nuolat itin sunku užsirašyti ir patekti. Ir jeigu mato, kad yra viena ar kita problema, paskiria VISUS galimus tyrimus, kokius Klinikos turi galimybę atlikti. Važiuojant į vizitą siūlau turėti omenyje, kad užtruksite nuo valandos iki trijų, tačiau gausite visapusę apžiūrą ir rūpestį būtent iš šios gydytojos.

 • Šiltai bendraujanti gydytoja, atliko visus būtinus tyrimus, patarė, kaip valdyti ligą. Rekomenduoju.

 • Esu labai dėkinga gydytojai už profesionalias konsultacijas, atliktus išsamius tyrimus, gydymą, už problemos sumažinimą, didžiules pastangas padėti toliau, atsakingą požiūrį į sunkiai pagydomą ligą. Gydytoja puiki.

 • Gydytoja labai maloni, atliko visus reikalingus tyrimus. Vizito metu jautėsi nuoširdus rūpestis, viskas buvo išsamiai paaiškinta. Puiki specialistė!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aušra Povilauskienė?

Aušra Povilauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08297. Licencija galioja nuo 2006-07-01.

Kaip žmonės vertina Aušros Povilauskienės darbą?

29 žmonės įvertino Aušrą Povilauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.