Apie Aušrą Petrauskienę

Aušra Petrauskienė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Aušros Petrauskienės licencijos numeris yra SPL-18059, licencija išduota 2002-09-25.

Aušros Petrauskienės licencijos

Aušra Petrauskienė turi šias licencijas:

Kineziterapeutė
Licencijos Nr.: ASL-03952
Spaudo Nr.: KT000022
Įsakymo data: 2021-12-02
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-45602
Spaudo Nr.: SL019474
Įsakymo data: 2013-11-12
Akušerė
Licencijos Nr.: SPL-28753
Spaudo Nr.: AK001185
Įsakymo data: 2003-09-29
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-18059
Spaudo Nr.: SL019603
Įsakymo data: 2002-09-25
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-37632
Spaudo Nr.: SL022195
Įsakymo data: 2007-08-02

Parašyk atsiliepimą apie Aušrą Petrauskienę

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis
Pacientų valdymo sistema

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aušra Petrauskienė?

Aušra Petrauskienė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Licencijos Nr. SPL-18059. Licencija galioja nuo 2002-09-25.

Kaip žmonės vertina Aušros Petrauskienės darbą?

Kol kas įvertinimų apie Aušrą Petrauskienę nėra. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Fizioterapeutai

Fizioterapeutai vertina, planuoja ir įgyvendina reabilitacines programas, pagal kurias atstatomos ar gerinamos žmogaus motorinės funkcijos, gerinamas gebėjimas judėti, mažinamas skausmas ir gydomas fizinis nepajėgumas, susijęs su traumomis, ligomis ir kitomis negaliomis, ar vykdoma jo profilaktika. Jie taiko tokius įvairius fizinės terapijos metodus, kaip judėjimas, ultragarsas, šildymas, lazeriai ir kitokius. Atliekamos užduotys: (a) raumenų, nervų, sąnarių ir funkcinių gebėjimų tyrimai, siekiant nustatyti ir įvertinti pacientų fizines problemas; (b) gydymo uždavinių nustatymas kartu su pacientais ir gydymo programų sudarymas, siekiant mažinti fizinį skausmą, stiprinti raumenis, gerinti širdies ir krūtinės ląstos, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo funkciją, atkurti sąnarių judumą, gerinti pusiausvyrą ir koordinaciją; (c) programų ir gydymo būdų, kai naudojamos mankštos, šilumos, šalčio, masažo, manualinės terapijos, vandens terapijos, elektros terapijos, ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių, ultragarso gydomosios savybės, rengimas, įgyvendinimas ir stebėsena gydant pacientus; (d) nurodymų apie už medicinos įstaigos ribų tęstinas procedūras teikimas pacientams ir jų šeimų nariams; (e) informacijos apie pacientų sveikatos būklę ir reakcijos į gydymą fiksavimas medicininių duomenų apskaitos sistemoje, prireikus keitimasis informacija su kitais sveikatos specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę ir visapusišką priežiūrą; (f ) programų, skirtų apsisaugoti nuo dažnai pasitaikančių ligų bei sutrikimų ir jų profilaktikai, sudarymas ir įgyvendinimas; (g) fizioterapeutų padėjėjų ir kitų specialistų darbo priežiūra.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Akušerijos specialistai

Akušerijos specialistai planuoja, valdo, teikia ir vertina akušerinės pagalbos ir priežiūros paslaugas prieš nėštumą ir gimdymą, jų metu ir po gimdymo bei naujagimių priežiūrą. Jie padeda gimdymo metu, siekdami sumažinti moterų ir naujagimių sveikatai kylančią riziką, dirbdami savarankiškai ar grupėse su kitais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais. Atliekamos užduotys: (a) moterų ir naujagimių priežiūros ir pagalbos paslaugų planavimas, teikimas ir vertinimas prieš nėštumą ir gimdymą, jų metu ir po gimdymo pagal šiuolaikinės akušerijos praktiką ir standartus; (b) moterų ir šeimų konsultavimas bei bendruomenės švietimas sveikatos priežiūros, mitybos, higienos, mankštos, gimdymo ir skubiosios medicinos pagalbos atvejų planų, maitinimo krūtimi, kūdikių priežiūros, šeimos planavimo ir kontracepcijos, gyvenimo būdo ir kitų su nėštumu bei gimdymu susijusiais klausimais; (c) nėštumo ir gimdymo eigos vertinimas, komplikacijų valdymas ir pavojaus požymių atpažinimas, prireikus siuntimas pas gydytoją akušerį; (d) naujagimių sveikatos būklės stebėsena, komplikacijų valdymas ir pavojaus požymių atpažinimas, prireikus siuntimas pas gydytoją neonatalogą; (e) moterų per sąrėmius ir gimdymą jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas įvairiomis gydymo priemonėmis, įskaitant vaistus nuo skausmo; (f ) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (g) akušerijos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas; (h) akušerijos švietimo veiklos planavimas ir vykdymas sveikatos priežiūros įstaigose ir bendruomenėje. Pastabos Slaugytojus ir akušerius reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų ir akušerių pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Akušeriai, kurie rengia akušerius ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine akušerijos praktika, priskirti 2222 pogrupiui „Akušerijos specialistai“.