Aurika Bazilienė

4.8 (16 įvertinimų)

Apie Auriką Bazilienę

Aurika Bazilienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Aurikos Bazilienės licencijos numeris yra MPL-18297, licencija išduota 2013-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 4.8

 • Labai ačiū gydytojaj

 • Nuostabi daktare! Labai gaila, taciau gavome pranesima jog daktare paliko Vilniaus Seskines poliklinika, gal kas zinote gyd. kontaktus arba i kuria istaiga isejo dirbti?

 • Sveiki. Pacientė Margarita Boroda nori labai padėkoti gydytojai Aurikai Bazilienei už jos profesionalumą, už jos nuoširdų bendravimą. Ši gydytoja yra tikra savo srities specialistė. Pasitikiu ja 1000%. Su ja nebaisios jokios ligos. Ji viską patars, nuramins. Ji netgi pasakys apie esamą problemą tokius dalykus, kurių net negalvojai, o būtent dėl jų skauda. Ačiū dar kartą už tai, kad esate

 • Apie Aurika galėčiau pasakot ir pasakot... taip jau gavosi, kad gyvenimas mus suvedė, vėliau pakeitus darbo vietai-išskyrė. Bet mes bėgom paskui, ir prisirašėm vėl pas ją tik kitam mieste. Geriausias sprendimas. Esu rami dėl savęs ir šeimos narių, nes mus prižiūri pati geriausia gydytoja, savo srities profesionalė. Dukra turi visokių bėdelių, tai priežiūra, siuntimai, visi iškylantys klausimai yra aukščiausio lygio, duok Dieve Aurikai pačiai sveikatos mus visus prižiūrėt :)

 • Per pastaruosius metus keitėsi mūsų apylinkės šeimos gydytojai. Šiais metais buvome priskirti šeimos gydytojai Aurikai Bazilienei. Tai įvyko kažkoks stebuklas, kad tapome jos pacientais. Tai yra gydytoja iš Didžiosios raidės. Profesionali, maloni, rūpestinga, sugebanti dirbti šiuo sunkiu Covid-19 metu. Sėkmės ir kantrybės gydant mus pacientus!

 • Profesionali specialistė! Labai nuoširdi, maloni gydytoja. Iš esmės paaiškina, nuramina, labai orientuota į pacientą. Tikiuosi gydytoja neplanuoja keisti darbovietės, nes mūsų šeima labai prisirišo. Didžiausia pagarba!

 • Profesionali, komunikabili gydytoja. Patiko konkretumas, gebėjimas paaiškinti.

 • Noriu padėkoti savo ir visų ligonių vardu šeimos gydytojai A. Bazilienei už nepriekaištingą darbą, greitą reagavimą į ligonių nusiskundimus bei racionalių sprendimų priėmimą kritinėse situacijose. Tai tikra medicininiam darbui atsidavusi specialistė, kuri atlieka savo pareigas, besivadovaudama Hipokrato priesaika.

 • Nuostabi maloni daktare! Tikrai labai išmananti savo darbą.Kad visi tokie butu. Dar nebuvau sutikus geresnes. Tik teigiami atsilepimai. Rekomendoju 1000%.

 • Gydytoja is didziosios raides. As esu labai laiminga kad si gydytoja rupinasi visa mano seima, nes jos atsidavimas darbui yra pavyzdys visiems gydytojams. Konkreti, reikli, uzsispyrusi ir labai maloni, puikiai sutaria su vaikais, ir tikrai ismano tai apie ka kalbam jos kabinete..

 • Nuostabi gydytoja! Konkreti, puikiai viską išaiškina ir labai maloni. Labai gaila, kad nebedirba VRCPoliklinikoje.

 • Daktarė verta pagarbos ir dėmesio.Žmogus atsidavęs savo profesijai.ÃŒšsamiai ıšaiškina sveikatos sutrikimų klausymus.

 • Ši gydytoja mums žinoma jau iš anksčiau, rupinosi visa musu šeimyna. Jos demesys, priežiura buvo ypatingi, o kvalifikacija neikainojama. Švelni rupestinga - tik geriausi atsiliepimai. Sugrizus šiai daktarei ir vel į musu miesteli, džiaugiames jog ir vel galesime apsilankyti pas jus!

 • Ačiū už supratingumą. Nuostabi daktare! Labai maloni, išmananti savo darbą!

 • Nuostabi daktare! Labai maloni, išmananti savo darba????

 • Paciente buvo apšukta,rode nepasitenkinima jai,labai ižulei kalbejo,paskirtas gydimas neaiškus.Tikrai nedera taip kalbeti su žmogumi kuris atejo sulaukti pagalbos,o išejes verke ,nes jautiesi kaltu ,kad tenka eiti i poliklinika .Labai nemaloni ,nedemesinga,arogantiška.Kaltino paciente ,kad kodel ateina su gripu,jie juk covido laukia.Diena prieš tai buvo padarytas testas,covidu neserga.Jei pavargo gyditi žmones eikit šluoti gatviu,bet netraumokit pacientu savo žodžiais ir visišku negidimu.Paciente rizikos grupeje yra po sunkaus gydimo ,bet neatsižvelgta i tai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aurika Bazilienė?

Aurika Bazilienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18297. Licencija galioja nuo 2013-06-29.

Kaip žmonės vertina Aurikos Bazilienės darbą?

16 žmonių įvertino Auriką Bazilienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.