Aurelija Proscevičienė

4.6 (11 įvertinimų)

Apie Aureliją Proscevičienę

Aurelija Proscevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Aurelijos Proscevičienės licencijos numeris yra MPL-05672, licencija išduota 2004-12-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 4.6

 • Kompetencijos gydytojai tikrai netrūksta, teko asmeniškai tuo įsitikinti, nes bendraujame jau daugiau kaip dešimt metų ir paskambinus, ar apsilankius pas ją visuomet gaunu asakymus į pateiktus klausimus ir patarimais kaip gydytis neteko nusivilti. Džiaugiuosi, kad pasisekė turėti galimybę bendrauti su profesionalia gydytoja.

 • PUIKI

 • Gyd. Labai nuosirdi. Visada padeda jeigu tik gali. Draugaujam jau 10m su ja jokiu problemu niekada nekilo

 • Puiki gydytoja, visuomet išklausanti, kantri, rūpestinga, galima konsultuotis bet kada.

 • Labai supratinga, profesionali gydytoja. Galima bet kada paskambinti, žinant, jog tikrai padės.

 • SUPRANTANTI ŽMOGŲ, NESIGĖDIJA KONSULTUOTIS SU KITAIS SPECIALISTAIS, KAI KAS NORS KELIA ABEJONIŲ, GEBA IŠKLAUSYTI NE TIK NEGALAVIMŲ NUSISKUNDIMAIS, VISIEMS YRA KUR TOBULĖTI, NES TOBULUMUI NĖRA RIBŲ. LINKIU KANTRYBĖS IR NUOŠIRDAUS DARBO, NES NEGALUOJANTIS ŽMOGUS YRA ŠIEKTIEK PIKTESNIS, IRZLESNIS..

 • Puiki gydytoja, maloniai priimanti ir bendraujanti, kompetetinga. Didelis privalumas, kad telefonu, atsitikus bėdai, gali kreiptis betkada.

 • man patinka sios gydytojos poziuris i pacienta ir savo darba

 • Labai gera gyditoja!!!

 • Puiki gydytoja visais atžvilgiais, niekada neatsisakanti priimti ir konsultuoti, o paskambinti galima bet kada

 • Lankiausi Šiaurės klinikoje su karščiuojančiu kūdikiu, kadangi mūsų gydytoja atostogavo, tai teko apsilankyti pas gydytoją Aureliją Proscevičienę, kiek žinau kūdikiai yra priimami be eilės, o ką jau kalbėti apie karščiuojantį kūdikį. Tai situacija buvo tokia, kad kai paklausiau gydytojos ar priimsite kūdikį su temperatūra ji sakė tai palaukit dar, aš nieko nežinau, o priėmė nepatenkintą vyresnio amžiaus moterį, kuri naglai lindo ir prieš tai visa pikta mūsų klausė, tai jūs čia dabar su kūdikiu eisit. Tai va pralaukėm pusvalandį, visi žmonės aplinkui stebėjosi kaip taip galima, o situacija buvo tokia, kad kai atsidūrėme klinikose kūdikiui jau buvo beveik 40 temperatūros ir stiprus uždegimas kraujyje ir jam buvo kiekviena minutė svarbi. Taigi, labai gaila, kad Lietuvoje dar yra tokių neprofesionalių ir nesupratingų gydytojų. Tikrai niekam nerekomenduočiau lankytis pas šią gydytoją.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aurelija Proscevičienė?

Aurelija Proscevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05672. Licencija galioja nuo 2004-12-30.

Kaip žmonės vertina Aurelijos Proscevičienės darbą?

11 žmonių įvertino Aureliją Proscevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.