Augenija Juknevičienė

5 (13 įvertinimų)

Apie Augeniją Juknevičienę

Augenija Juknevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Augenijos Juknevičienės licencijos numeris yra MPL-06292, licencija išduota 2005-02-09.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Maloni, kompetetinga gydytoja.

 • Gydytoja labai konkreti tolerantiška, man labai pasisekė kad aš kažin kada pas ją prisirašiau, Ačiū jai , ir stiprybės...

 • Kaip gydo suaugusius negaliu komentuoti, bet vaikus tai nugydo. Metodika pasenusi. Skaudžiausia, kad išvadas gali pasidaryti tik tada kai jau dažniausiai per vėlu padaryta per didelė žala. Bet kuris jaunas ka tik baigęs medicina gydytojas jums suteiks žymiai daugiau vertingos informacijos. Medicina ne ta sritis kur darbo stažas turėtų būti vertinamas kaip privalumas. Jei rupinatės savo vaikų sveikata vienareikšmiai rinkitės kitą specialistą.

 • tikra šeimos daktarė, super

 • labai nuoširdi ir rūpestinga, kaip mama

 • Abejoju ar kretingoje yra geresniu gydytoju. Komunikabili, graziai bendrauja su vaikais, visada pasnekina, pakalbina. Negaili siuntimu pas kitu specialistu. Musu visa seima dziaugiasi, turedama tokia gydytoja. Aciu uz gera, greita ir profesionalia medicinine prieziura.

 • Labai šauni gydytoja.Du vaikus gydau pas ją, problemų turėjom įvairiausių, bet su gydytojos pagalba kuo puikiausiai sekasi jas įveikti.Tikrai Žmogus pasišventes savo darbui. Ačiū Jai.

 • labai miela ir rūpestinga gydytoja.

 • Kaip mūsų šeimos gydytoja yra jau dešimtį metų. Negaliu pasakyti nieko blogo. Bet galiu pasidžiaugti, kad atsakingai prižiūri ir rūpinasi visa šeima. Visada siunčia pas specialistus jei tik mato, kad to reikia. Labai nuoširdžiai bendraujanti ir maloni gydytoja. Linkim jai stiprybės, išlikti tokiai nuoširdžiai bei rūpestingai ir kompetentingai. Ačiū Jums :)

 • Labai profesionali, taktiska, tiesiog super gydytoja

 • Daug metų gydomės visa šeima pas šią gydytoją, ir esame labai patenkinti. :)

 • Si gydtoja gydo visa musu seima, ir esam labai ja patenkinti, niekada nekildavo konfliktu.

 • Gera specialistė, komunikabili, inteligentiška nėra

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Augenija Juknevičienė?

Augenija Juknevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06292. Licencija galioja nuo 2005-02-09.

Kaip žmonės vertina Augenijos Juknevičienės darbą?

13 žmonių įvertino Augeniją Juknevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.