Apie Audronį Mališauską

Audronis Mališauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Audronio Mališausko licencijos numeris yra MPL-13293, licencija išduota 2009-04-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Tariame šiltą ačiū gydytojui Audroniui Mališauskui už puikiai atliktą operaciją ir gyvenimo kokybės pagerinimą krikšto mamai Rūtai P. Nuostabus žmogus, puikus profesionalas. Labai džiaugiamės, kad pasiūlė alternatyvų problemos sprendimo būdą ir išgelbėjo pacientę nuo nuolatinio drenavimo ir galimų rimtų komplikacijų. Gydytojo darbas yra labai atsakingas ir prasmingas. pastangų, didžiulio darbo dėka pacientai prisikelia antram gyvenimui. Ir jokie žodžiai negali pakankamai išreikšti mūsų dėkingumo ir jūsų darbo prasmingumo. Ačiū už jūsų rūpestį, dėkojame, kad esate!

  • Ačiū gydytojui už išgelbėtą gyvybę. Jūsų dėka pasveikau ir atsistojau ant kojų. Nuoširdus ačiū Jums gydytojau. Tikrai esate savo srities profesionalas ir žinovas. Linkiu, kad ir kitiems ligoniams taip pasisektų, kaip man pasisekė su Jumis. Dar kartą ačiū Jums. Likite sveiki.

  • Nuostabus chirurgas, kuris realiai stengėsi( buvo sudėtinga situacija: namuose manęs laukė 5 mėn.kūdikis) ir puikiai atliko apendicito operaciją. Vienintelis, kuris pasakė, kad pats asmeniškai ir pertvarstys ir siūlus ištrauks. Labai rekomenduoju!

  • Nuoširdžiai dėkojame Gydytojau už greitą ir tikslų problemos diagnozavimą, skirtą laiką prieš operaciją paaiškinti operacijos galimiems niuancams. Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Didelis Ačiū už sėkmingai atliktą operaciją, bei patarimus kaip elgtis po jos. AČIŪ!!! Ir linkime didelės Jums sekmės!

  • Puikus gydytojas

  • Malonus, geras specialistas

  • Nuoširdus kolega

  • Puikus chirurgas

  • malonus nepasako visos teisybės pacentui

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audronis Mališauskas?

Audronis Mališauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13293. Licencija galioja nuo 2009-04-03.

Kaip žmonės vertina Audronio Mališausko darbą?

9 žmonės įvertino Audronį Mališauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.