Audronė Vainorienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Audronę Vainorienę

Audronė Vainorienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Audronės Vainorienės licencijos numeris yra MPL-06533, licencija išduota 2005-03-07.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • PUIKI GYDYTOJA,VISADA IŠKLAUSANTI IR PATARIANTI,NET IR NE DARBO METU.NUOŠIRDUS AČIŪ.

 • Paslaugi, maloni, rūpestinga gydytoja. Puikiai viską pacientui išaiškina, neskuba. Kadangi liga nepagydoma (aukštas kraujospūdis ir daug kitų šalutinių ligų), todėl neparašiau, kad pilnai išgydė. Jau daug metų mama gydosi, neiškilo jokių problemų. Taktiška ir maloni jos slaugytoja Viktorija. Nuoširdus ačiū joms abiem. Būkit pačios sveikos ir laimingos.

 • Pagarbiai I. Škėmienės dukra

 • Labai maloni šeimos gydytoja,visada priima laiku pagal talonus. Niekada nekeisčiau į kitą gydytoją ir kitiems rekomenduoju.Atlieka visus tyrimus,išduoda siuntimus. Mūsų šeimai-super gydytoja.

 • Labai gera gydytoja , visada išklausys ir skiria tokį gydymą koks butinas , visa šeima lankomės ir esame dėkingi šiai puikiai sažiningai ir atsidavusiai savo darbui gydytojai .

 • tikra šeimos gydytoja

 • ESU SENA ŠIOS GYDYTOJOS PACIENTĖ... VISKAS BŪTŲ GERAI, JEI NE TAS LABAI ILGAS LAUKIMAS EILĖJE... KIEKVIENÄ„ KARTÄ„ REIKIA ILGAI LAUKTI. NURODYTOS APSILANKYMO VALANDOS NEGALIOJA... KADA TIK NUEINU, JAU SULAUKUS SAVO EILĖS, GYDYDYTOJA IŠEINA IŠ KABINETO, SUSKAIČIUOTA ŽMONES, PADEJUOJA "OI, KIEK JŪSŲ DAUG"... IR DINGSTA MAŽDAUG 40-50 MIN. KUR JI DINGSTA? BELAUKIANT BAIGIA VISA KANTRYBĖ IŠSEKTI . IR DAR TURI ĮPROTĮ PAKVIESTI BE EILĖS KAI KÄ„... UŽKNISA JUODAI... IR SU KUO PAKALBU IŠ SAVO PAŽĮSTAMŲ ,KURIE YRA VAINORIENĖS PACIENTAI, VISI SAKO TÄ„ PATĮ ... NEJAUGI REIKĖS KEISTI ŠEIMOS GYDYTOJÄ„... TAIP NEMĖGSTU BLAŠKYMOSI....

 • puiki gydytoja.

 • Mes ją vadinam mūsų Daktarytė. Nes tai jautri, maloni ir labai rūpestinga gydytoja. O kaip maloniai benrauja su vyresniais amžiumi! Labai profesionali. Jei ką įtaria, gyd.konsultantui belieka tik patvirtinti...Visada galima kreiptis pasitarti, sužinoti, kas neaišku. Ir niekada nebūna prastos nuotaikos.

 • Labai puiki-tikra seimos gydytoja

 • Gydytoja gal ir gera, bet jau tokia megeja paplepeti ir kiekviena klienta nuvesti iki vaistines uz rankos, kad nusipirktu vaistu. Spekit kokios pas ja eiles

 • Labai puiki, profesionali gydytoja

 • Puiki gydytoja,visa mano seima lankosi pas ja.Esame labai patenkinti.

 • Nuostabi gydytoja,rūpinasi savo pacientais nepriekaištingai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audronė Vainorienė?

Audronė Vainorienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06533. Licencija galioja nuo 2005-03-07.

Kaip žmonės vertina Audronės Vainorienės darbą?

14 žmonių įvertino Audronę Vainorienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.