Audronė Janušauskienė

4.4 (7 įvertinimai)

Apie Audronę Janušauskienę

Audronė Janušauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Audronės Janušauskienės licencijos numeris yra MPL-07423, licencija išduota 2005-08-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 4.4

  • Nuostabi gydytoja,parasta,uzjaucianti ir suprantanti ligoni.LABAI MALONIAI BENDRAUJANTI. ACIU Jums,miela gydytoja uz sugrazinta geresni matomuma.`

  • Labai miela,šilta, profesionali gydytoja,Ačiū

  • rupestina irprofesionali

  • Operavo vadinamą šaltą miežį. Tikra profesionalė.

  • labai švelni daktarytė

  • atsiliepimai teigiami nera

  • Gyditojai ryskus jautrumo ir supratingumo stygius. Gydimo metodai sunkiai suvokiami siam laikmeciui, vietoje nuskausminamuju (gal taupo) gyditoja siulo “ pakenteti iki samones netekimo. Iskentus ir neapalpus klientai sulaukia pagyrimo- “ kareivis”, kas tikrai jau nebeguodzia o kelia pasibjaurejima ir nusivylima tokiais medikais. Negatyvus prisiminimai lieka neisdildomi metu metais. Beje, jei daktare praradus jautruma ar aplamai jo niekada neturejus turetu ne sioje srityje darbuotis, siuva ji “ kruopsciai”, tai gal siuveja geriau?!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audronė Janušauskienė?

Audronė Janušauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07423. Licencija galioja nuo 2005-08-29.

Kaip žmonės vertina Audronės Janušauskienės darbą?

7 žmonės įvertino Audronę Janušauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.