Audronė Fabijanskienė

4.7 (14 įvertinimų)

Apie Audronę Fabijanskienę

Audronė Fabijanskienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Audronės Fabijanskienės licencijos numeris yra MPL-12866, licencija išduota 2009-03-13.

Audronės Fabijanskienės licencijos

Audronė Fabijanskienė turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-12866
Spaudo Nr.: 18557
Įsakymo data: 2009-03-13
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-10874
Spaudo Nr.: 18557
Įsakymo data: 2008-06-13

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 4.7

 • Gydytoja,kuri žyno ką daro.Tiesiog tai stebukladare.Jinai mato tavo problemas ir jei nereikia įtikinėti ,kad aš jas turiu.Sekmes darbe,stiprybės,sveikatos .Šiai gydytojai neatsilyginau ,bet visada jaučiuosi skolinga.Siuo metu ne Lietuvoje ,bet planuoja gryzti ir asmeniškai padėkoti .Tik šios gydytis dėka aš dar galiu džiaugtis gyvenimu Ačiū jums gyditoja

 • įėjau pas gydytoją suvargęs ,kankinamas ligų. Išėjau geros nuotaikos, beveik sveikas. Gera gydytoją, rūpestinga, Ačiū gydytojai.

 • Nuostabi gydytoja.Visada tiksliai nustato diagnoze,labai rupestinga,lengvai bendraujanti,duoda daug patarimu.Gaila,kad tokia gera gydytoja isvyksta is Joniskio.Sekmes DAKTARE JUMS atsakingame nelengvame darbe.

 • Profesionali , savo darbą gerai išmano be reikalo nesiūlo stiprių vaistų, siūlo įvairius kitus gydymo būdus , patarimus Jai sunku bendrauti su pacientais, taip kaip ir pacientais su ja.

 • Labai rūpestinga,maloni,suprantanti savo darbą,stengiasi padėti pacientams visom imanomom priemonėm kuo greičiau pasveikti.Labai labai gera gydytoja.

 • Kai žmogus esi beviltiškoje padėtyje - pažemintas, sutryptas fiziškai ir dvasiškai, nebesitiki jokio žmogiškumo ir pasaulis nusispalvina juodomis spalvomis, ši gydytoja - žmogus, kuris sugrąžina viltį, jog yra žmogiškumas... Raimonda Mockūnaitė

 • Kai žmogus esi beviltiškoje padėtyje - pažemintas, sutryptas fiziškai ir dvasiškai, nebesitiki jokio žmogiškumo, ir pasaulis nusispalvina juodomis spalvomis, ši gydytoja - žmogus, kuris sugrąžina viltį, jog yra žmogiškumas... Raimonda Mockūnaitė

 • Labai profesionali gydytoja,puikiai atlieka savo darbą,visiškai ja pasitikiu.

 • Jokių priekaištų, tik ilgokai reikia laukti eilėje, bet tai labiau klinikos bėda, ne gydytojos.

 • Labai maloni ir profesionali gydytoja. Puikiai išmano savo darbą ir sugeba bendrauti su pacientais

 • konkreti,savo nuomone turinti ir darba ismananti specialiste.paprastai ir siltai bendraujanti su pacientu,pas toki medika malonu kreiptis.

 • Sauni gydytoja

 • LABAI PUIKUS IR MALONUS GYDITOJAS DAUGIAU TOKIU SUPRANTANCIU LIGONIUS ISKLAUSIS IR PATARS

 • Gydytoja visiškai mane pamiršo. Nesirūpina mano invalidumo grupės nustatymu...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audronė Fabijanskienė?

Audronė Fabijanskienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12866. Licencija galioja nuo 2009-03-13.

Kaip žmonės vertina Audronės Fabijanskienės darbą?

14 žmonių įvertino Audronę Fabijanskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.