Audronė Dautartienė

4.9 (31 įvertinimas)

Apie Audronę Dautartienę

Audronė Dautartienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Audronės Dautartienės licencijos numeris yra MPL-17474, licencija išduota 2011-09-27.

Audronės Dautartienės licencijos

Audronė Dautartienė turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-05500
Spaudo Nr.: 16907
Įsakymo data: 2004-12-30
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-17474
Spaudo Nr.: 16907
Įsakymo data: 2011-09-27

Atsiliepimai ir įvertinimai (31) 4.9

 • pakeri nuoširdumas,profesijos išmanymas,

 • Nerekomenduoju , kiek lankomės pas šią gydytoja , viskuom nepatenkinta . Vien iš eisenos vaiko prigalvoja visokių ligų. Tik sukelia stresą tėvam . Nerekomenduoju ir tikrai daugiau nesilankysiu.

 • ```````````````Ä„Ä„Ä„Ä„Ä„Ä„

 • super specialistė, ypatingai aukšto išsilavinimo, greitos orientacijos, neįtikėtinai rūpestinga, besidominti naujovėmis

 • Ji pakeitė buvusią mūsų šeimos gydytoją. gailėjau, kad buvusi išėjo, bet dabar pamačiau, kad gavau irgi nuostabią gydytoją. rūpestingai išklausinėjo, profesionaliai patarė.kad visi gydytojai tokie būtų!

 • aukštos kompetencijos gydytoja, rūpestinga, atsakinga nėra

 • Turint tokią šeimos gydytoją, jaučiuosi saugesnė, nes visada sulaukiu skubios pagalbos.

 • PASLAUGI,KONKRETI,NUOŠIRDI

 • ger gydytoja

 • labai gera gydytoje. aciu jai.

 • LABAI PAPRASTA,LENGVA BENDRAUTI,TIK JAU REIKIA KRUOPŠČIAI ATLIKTI TAI KÄ„ PASLIRIA.

 • puiki rupestinga daktare

 • Labai rūpestinga,atidi,nuoširdi.nežiūrinti ar šventės ar atostogos,galima kreiptis bet kada.Sėkmės jai ir stiprybės.

 • NUOŠIRDUMAS

 • PAREIGINGUMAS,STROPUMAS

 • KRUOPŠTUMAS,ATSIDAVIMAS GYDYTOJO PROFESIJAI,NESKUBĖJIMAS.

 • Vakar teko lankytis Kauno Universitetinių klinikų skubios pagalbos skyriuje. Esu nuoširdžiai dėkinga gydytojai Audronei Dautartienei už profesionalumą, atidumą, konkretumą, dėmesį, efektyvų ir greitą problemos sprendimą, tiksliai nustatytą diagnozę. Sėkmės Jums, Daktare! Pagarbiai D.K. Garliava

 • Atsidavimas profesijai ir skubi reakcija didelis dėmesys pacientui nuoširdus išklausymas ir kuo efektyvesnis problemos sprendimas sugebėjimas palaikyti psichologiškai tai tikra šeimos gydytoja dirbanti visada džiaugiamės ir didžiuojamės gydytoja Audrone

 • Puiki savo profesijos ase,nuosirdi ir atsidavusi darbui,siltas zmogus dirbantis ne tik nustatytu laiku o tada kai reikia pacientui gerbiame savo gydytoja

 • aciu uz rupestinguma.

 • Sumanumas,nuoširdumas,profesonalumas.Duok Dieve jai sveikatos.

 • Rūpestinga, nuoširdi ir profesionali daktarė.

 • Labai atidi, rupestinga, mandagi ir profesionali gydytoja. Visa seima pas ja lankomes, sekam is istaigos i istaiga paskui, gerenes seimos gydytojos neesu sutikus. Ačiū.

 • Puiki gydytoja, geras pavyzdys visiems

 • ok

 • Tikra šeimos gydytoja.

 • Vienareikšmiškai ~ Gydytoja iš pašaukimo. Visada dėmesinga,maloni, visada patars,padės,kuo tik galės. Tik geriausi atsiliepimai. Sėkmės Jums,Gydytoja,ačiū už nuoširdų rūpestį.

 • Nuoširdi, žmogiška, supratinga gydytoja.

 • Viena geriausių gydytojų, kurią teko sutikti. Profesionalumas apstulbino

 • Nuostabi gydytoja, labai atsidavusi savo darbui ❤️????

 • Nuostabi Gydytoja! Atsidavusi, šilta, maloni. Didelis ačiū gyd. Dautartienei!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audronė Dautartienė?

Audronė Dautartienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17474. Licencija galioja nuo 2011-09-27.

Kaip žmonės vertina Audronės Dautartienės darbą?

31 žmogus įvertino Audronę Dautartienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.