Audrius Valatka

4.6 (11 įvertinimų)

Apie Audrius Valatką

Audrius Valatka turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Audriaus Valatkos licencijos numeris yra MPL-03119, licencija išduota 2004-10-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 4.6

  • Geras puikus daktaras..

  • Labai ačiū gerb. gydytojui A. Valatkai už kovo 23 dieną atliktą sklandžiai praėjusią operaciją, už malonų bendravimą ir konstruktyvias konsultacijas. Rekomenduoju šį gydytoją ir linkiu sėkmės! Rūta.

  • Labai profesionalus gydytojas. Tokiu Lietuvoje vienetai.

  • nors ir nedidelė ta mano bėda buvo(šalto miežio operacija),bet sutikau patikimą,profesonalų,jaunatvišką kolektyvą,kuris man tikrai padėjo. NUO -IKI esu patenkinta akių klinikos ,,LIREMA' kolektyvo darbu. O gyd . A .Valatka-nuoširdus,informatyvus,sukeliantis pasitikėjimą, puikus savo darbo specialistas. Tokie ir turėtų būti gydytojai.Sėkmės sunkiame darbe.AČIŪ.

  • Tikrai puikus daktaras. Trūksta žodziu aprašyti, kaip esame Jam dėkingi.

  • Patys geriausi atsiliepimai apie si gydytoja. Ejau ekstra tvarka, be jokio siuntimo, nes reikejo skubios konsultacijos, ir tai gydytojas prieme savo pertraukeles metu, apziurejo, pasiunte daryt tyrimu. Apie jokius atsilyginimus ne kalbet neverta. Nuostabus zmogus, be jokios gydytojams budingos arogancijos ir susireiksminimo.

  • Labai bendraujantis gydytojas .Matosi kad supranta savo darbą.

  • Šis gydytojas, tai žmogus vertas pagarbos. Tokios tolerancijos gydytojo dar reikia paieškoti visoje Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Ačiū jam už šiltą žodį ir už profesionaliai atliktą operaciją. NĖRA

  • Nuostabus, šiltas žmogus, tikras savo srities profesionalas. Visiems kitiems okulistams reikėtų iš jo pasimokyti. Patikėkite.

  • Nerekomenduoju. Jis dirba Liremoje. Tiek užsiėmęs “biznio darymu” kuo daugiau padaryti Kataraktos operacijų per diena, kad net neapžiūri paciento prieš operacija. Tai kaip gali tikėtis geru rezultatu. Tiesiai atsiduri ant operacines stalo ir ištrauksi laiminga bilietą arba ne. Po operacijos apžiūri atmestinai, nors visa akis raudona ir istinus. Venkite šitos įstaigos ir šio gydytojo ir nepatikėte savo akių, nes jos duotos tik vienos per gyvenimą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audrius Valatka?

Audrius Valatka turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03119. Licencija galioja nuo 2004-10-28.

Kaip žmonės vertina Audriaus Valatkos darbą?

11 žmonių įvertino Audrius Valatką. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.