Apie Audrius Šileikį

Audrius Šileikis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Audriaus Šileikio licencijos numeris yra MPL-06521, licencija išduota 2005-03-07.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 4.5

 • Super daktaras, visada malonus su savo ligoniais viska gerai isaaiskina profesionaliai dirba. Daugiau tokiu geru daktaru lietuvoje ir tikrai bus maloniau lankytis pas daktarus bei kreiptis i juos pagalbos

 • Gydytojas labai nemalonus ir grubus, jokio švelnumo ar užuojautos, nepaaiškino situacijos, neatsakė į rūpimus klausimus. Ant manęs buvo šaukiama viso vizito metu tiesiogine ta žodžio prasme. Niekam nerekomenduočiau. Atėjus su didelėmis problemomis norėtųsi jas išspręsti ir jausti rūpestį, o gavosi atvirkščiai.

 • Apsilankius pas gyditoja buvau apsaukta, isireiske taip lyg meluociau jam del savo diagnozes. Gyditojas baisiai siurkstus, neleido pasakyt nei zodziu, buvau sokiruota tokiu jo elgesiu. Siunte pas kitus gyditojus, neperskaites seimos gyd siuntimo ir nusiskundimu. Nerekomenduoju, galiausiai likau nieko nepesus ir issiunte gyditis privaciai :/

 • kasos specilistas

 • Siam gydytojui nusilenkiu iki pat zemes, mano mociute gulejo renimacijoje 2 men. Zavejausi sio gyd profesionalumu, greita reakcija, gera prieziura. Is pirmo zvilgsnio atrodo, kad gyd. palaiko atstuma,yra gana nekalbus, taciau kalba tik labai tiksliai ir tik ka reikia. Aciu Jums labai labai!!!

 • Labai profesionalus, rūpestingas gydytojas. Užtikrintas ir keliantis pasitikėjimą.

 • Iš kart pajunti patekęs į kvalifikuoto specialisto rankas.Žodžių "nepilstantis",kalbantis tik apie tai kas svarbu. Labai Jums dėkingas,gydytojau. Su pagarba A.Savukynas

 • Labai rūpestingas, švelnus, atidus... Puikiai išmano savo darbą.

 • Labai dėmesingas, taktiškas, švelnus ir profesionalus gydytojas. Maksimaliai stengiasi dėl savo pacientų. Ačiū Jam :)

 • 2021-03 10 d .Man buvo atlikta tulžies pūslės šalinimo ir kasos operacija. Esu labai dėkinga profesoriui A. Šileikiui Tai žmogus vertas didžiulės pagarbos už profesinius sugebėjimus , dėmesį savo pacientams žmogiškąsias savybes. Tokius žmones reikia visomis išgalėmis išlaikyti Lietuvoje. Linkiu sveikatos ir sėkmės su visais kas tiesia pagalbos rankas į JUS.

 • Super Gydytojas.Profesionalumą vertinčiau aukščiausiu balu.Visiškai nepasipūtęs, rūpestingas.Galiu tik nusilenkti tokiam gydytojui. Žaviuosi be galo. Dižiausios jam sėkmėsÄ„

 • Aciu, gydytojau, uz Jusu atiduma, profesionaluma ir nuosirdu rupinimasi savo ligoniais.

 • Jūs GYDTOJAS iš didziosios raides,ačiu Jums,kad po tiek metu galiu dziaugtis gyvenimu,prieš 3 metus atlikote sudekingą kasos operacija,be galo dekinga Jums.Jūs GYDYTOJAS profesionalas,ačiu,ačiu Jums.Taurage O.Barčauskiene

 • Labai dėmesingas, taktiškas ir profesionalus gydytojas. Maksimaliai stengiasi dėl savo pacientų. Širdingai ačiū už atlikta operacija ir priežiura.

 • Prof. Audrius Šileikis nuo pirmos konsultacijos buvo tikslus, profesionalus ir taktiškas. Jis man atliko kasos vėžio 8 valandų operaciją, po kurios chirurginių komplikacijų nebuvo. Žaizdos užgijo gerai ir greitai. Be to, operacija buvo labai apgalvota ir vėžys buvo pašalintas iš esmės. Kai gulėjau reanimacijos sk. Ir II pilvo sk., profesorius kelis kartus per dieną aplankydavo ir pasiteiraudavo apie savijautą. Ir nors operacija buvo sunki ir skausminga, skausmo nejaučiau. Gulėdama chemoterapijos skyriuje nugirdau, kaip vizitacijos metu kitas profesorius tyliai pasakė šeštakursiams studentams:"Tai labai gerai atlikta operacija. Aš jums kabinete papasakosiu." Ačiū profesoriui A.Šileikiui suteikusiam man galimybę pamatyti vasarą, rudenį ir žiemą. O gal sulauksiu ir 50-ųjų vestuvių metinių. Liko 2 metai. Dėkinga Rasa Laurinaitienė

 • Gydytojas labai taktiškas, tikslus. Visa reikalinga informacija buvo pateikta aiškiai. Operacija atlikta be komplikacijų, po jos gydytojas iškart pranešė apie operacijos eigą. Malonus žmogus bei geras savo srities specialistas. Gydytojau, AČIŪ.

 • Esame labai dėkingi gydytojui profesoriui A. Šileikiui uz auksines rankas, gerą širdį , žmogiškumą ir taktiškumą. Gydytojas operavo mano močiutę, kuriai buvo nustatytas kasos piktybinis navikas. Galiu patvirtinti, kad gydytojas yra be galo paslaugus, korektiškas ir malonus, bei atsako į visus rūpimus klausimus. Puikiai atliko savo darbą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audrius Šileikis?

Audrius Šileikis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06521. Licencija galioja nuo 2005-03-07.

Kaip žmonės vertina Audriaus Šileikio darbą?

17 žmonių įvertino Audrius Šileikį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.