Audrius Mončius

4.2 (5 įvertinimai)

Apie Audrius Mončius

Audrius Mončius turi Šeimos gydytojo licenciją. Audriaus Mončiaus licencijos numeris yra MPL-18512, licencija išduota 2013-07-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 4.2

  • Dėmesingas, visapusiškai suteikiantis info apie sveikatos būklę ir reikiamą gydymą. Greitai ir teisingai nustatė diagnozę. Maloniai bendraujantis. Labai rekomenduoju!

  • Labai džiaugiuosi, kad yra tokių gerų, mylinčių savo darbą, atsidavusių specialistų. Tai mūsų ateitis.

  • Labai atsakingas gydytojas. Visada dezinfekuoja įrankius bei rankas, ieško informacijos, jeigu kas neaišku neekspermentuoja, o siunčia pas tos srities specialistus!

  • Priėmė pagal talonėlio laiką, profesionaliai bendravo, likau patenkinta.

  • Absoliuciai nerekomenduoju sio specialisto. Po Antejos pilno zarnyno max paketo tyrimo, sis gydytojas perzvelgdamas gautus konkrecius kraujo rodiklius diagnozavo man arba letini pankreatita, arba kasos vezi. Vietoj to, kad totaliai isgasdintu pacienta, galejo pasakyti kad be tolimesniu tyrimu negalima zinoti, ka tai reiskia. Gydytojas akivaizdziai neturejo supratimo, ka pakomentavo. Kiti sios srities specialistai buvo pakraupe po tokios diagnozes, ir be abejones tolimesni tyrimai toli grazu neprimine nei kasos vezio, nei pankreatito.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audrius Mončius?

Audrius Mončius turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18512. Licencija galioja nuo 2013-07-04.

Kaip žmonės vertina Audriaus Mončiaus darbą?

5 žmonės įvertino Audrius Mončius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.