Apie Audrius Gocentą

Audrius Gocentas turi Sporto medicinos gydytojo licenciją. Audriaus Gocento licencijos numeris yra MPL-03542, licencija išduota 2004-11-22.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 4

  • Labai geras daktaras, išgydė ir žvynelinę ir artritą apgydė, tai ko vietiniai odos ligų daktarai nepastebėjo, ir net nesigilino į skundus, o gydymui siūlė ramunėlių arbatą ir tepaliukus, nuo kurių dar blogiau darėsi... Šis daktaras ir tyrimus padarė, ir paaiškino kas gali laukt pradėjus gydymą, į ką atkreipt dėmesį, ir detaliai sudėliojo planą kaip gydytis, kada vaistus gert ir t.t.. Labai geras daktaras, galbūt ne visiems patikt gali bendravimo būdas, bet man atrodo normalu, konkrečiai ir be jokių lialia. Savo srities specialistas.

  • Lankiausi pas šį gydytoją 2021 m. kovo 9 d. ir dar tris kart vėliau. Noriu padėkoti gydytojui už atidumą, kruopštumą, pareigingumą.

  • Puikus gydytojas. Neskubejo, skyre pakankamai laiko isklausyti nusiskundimus, apziureti kojas ir rankomis ir echoskopu, ivertinti ankstesnius tyrimus. Atsake i visus klausimus ir papasakojo issamiai ko nesupratau. Labai rekomenduoju. Zmogus, kuris ismano ir myli savo darba, netaupo kalbeti su pacientais ir yra malonus.

  • Gydytojas labai patiko. Puikiai išmano savo sritį. Vertinu tik teigiamai. Daugiau tokių profesionalų ir ne baisu bus ateiti į ligoninę.

  • Nuostabus ir gydytojas ir žmogus!

  • Profesionaliausias reumatologas su kuriuo teko susidurti. Prieš tai gydžiausi privačiai, tačiau taip išsamiai ir tiksliai ištyrė tik šis gydytojas. Gydytojas su sveika humoro doze, kas mane, kaip pacientę, nuramina sudėtingose situacijose. Labai teigiamai vertinu.

  • Tik didžiausiam priešui rėkomenduočiau pakliūti pas tokį daktarą. Nei diagnozės,nei gydymo,nei kompetencijos,nei daktaro profesionalūmo. Baisu kokiys daktarūs išlaikom ir iki kokių pasėkmių jie mus nuveda. Atlikus visus tyrimus nenustatė ligos,kol neišreikalavau siuntimo į santariškės????Geriau jokio reumatologo negu toks nevykęs????

  • Per daug pasikėlęs,su pacientais bendrauja kaip su šiukšlėm,jokios žmogiškos pagarbos,vizito metu net neapžiūrėjo

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audrius Gocentas?

Audrius Gocentas turi Sporto medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03542. Licencija galioja nuo 2004-11-22.

Kaip žmonės vertina Audriaus Gocento darbą?

8 žmonės įvertino Audrius Gocentą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.