Audra Sadaunikienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Audrą Sadaunikienę

Audra Sadaunikienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Audros Sadaunikienės licencijos numeris yra MPL-15457, licencija išduota 2009-07-02.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Labai nuostabi gydytoja, kompetetinga ir profesonali. Musu visa seima lankosi tik pas ja, nuosirdziai rekomenduoju visiems.

 • Mūsų mylima ir branginama visos šeimos gydytoja.

 • Nuostabi gydytoja :)

 • puiki gyditoja

 • Labai kompetentinga gydytoja.

 • Mano seimos gydytoja Sadaunikiene, tai zmogus is didziosios raides, kaddaugiau tokiu gydytoju butu kaip ji , visada besisypsanti, mokanti savo pacienta isklausyti.

 • Per metus, kiek esame prisiregistravę pas šią gydytoją, nė karto neteko ja nusivilti. Be visų gerųjų žmogiškųjų savybiu, gyd. Sadaunikienė yra aukštos kvalifikacijos specialistė: puikiai sugeba pritaikyti gydymo metodus, vaistinius preparatus bei duoda naudingus patarimus. Tiek vaikučiui, tiek suagusiam. Vaiva M.

 • Pritariu jau pasisakiusiems, puiki gydytoja.

 • Nuostabi gydytoja Nėra

 • puiki gydytoja,neturiu jokiu pretenziju.Galiu tik pagirti uz puiku darba.

 • labai miela, visada pasiruošusi padėti, viską išklausinėja, net davė savo asmeninį tel jeigu kas vaikučiui ne darbo valandomis atsitiktų.. ir tikrai mano vaikas labai bijo baltų chalatų, o štai šią daktarę prisileidžia. Taip pat labai gerai, kad yra kabinete veiklos staliukas vaikams. Mamos, tikrai mažiau vargo išbūti su vaikais kabinete, ar ne? :) Dar patiko, kad nekiša chemijos be reikalo. Priekaištų gydytojai neturiu.

 • Gydytoja labai profesionali. Visada būnu nuodugniai išklausinėta, apžiūrėta, labai konkretūs nurodymai kaip gydytis. Nuoširdžiai bendrauja, nejaučiu jokios įtampos, streso, galiu pasiklausti, pasitarti. Visada gera pas ją lankytis.

 • Profesionali, konkreti, komunikabili,moka labai bendrauti su senyvo amžiaus žmonėmis,visada gali pasitarti, pasiguosti, visada išklauso, puikiai viską išaiškina, pataria,gera psichologė, nuoširdi.Man ši daktarė l. patinka, lankysiuos tik pasją.

 • Puiki gydytoja. Profesionali, maloni. Jei kas neaišku - iškart duoda siuntimus pas antro lygio specialistus. Moka sutarti su mažais vaikais. Dukrytė labai noriai lankosi, kai prireikia.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audra Sadaunikienė?

Audra Sadaunikienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15457. Licencija galioja nuo 2009-07-02.

Kaip žmonės vertina Audros Sadaunikienės darbą?

14 žmonių įvertino Audrą Sadaunikienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.