Audra Elena Trinkienė

3.8 (10 įvertinimų)

Apie Audrą Eleną Trinkienę

Audra Elena Trinkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Audros Elenos Trinkienės licencijos numeris yra MPL-02122, licencija išduota 2004-10-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 3.8

  • Trinkienė mano šeimos gydytoja jau daug metų. Tikrai nedaugžodžiauja ir bendrauja grubokai, bet nepasakyčiau kad nemandagiai. Man tas nekliūna, svarbiausia, kad gerai atliktų savo darbą. Visada duoda siuntimą, jei mano, kad reikia, dar nebuvo tokio atvejo, kad reikėtų "kaulyti" siuntimo. Paskutiniu metu turiu sudėtingesnę situaciją, kuomet jau tolimesnį gydymą turi skirti specialistas, tai rekomendavo, kur galėčiau kreiptis, kur, jos manymu, geriau būtų kreiptis.

  • Profesionali gydytoja. Rekomenduoju.

  • demesinga, rupestinga, aukstos kvalifikacijos gydytoja

  • Kruopšti, atidi, moloni daktarytė, vesiu ir savo vaikus, ačiū

  • Si gydytoja yra labai profesionali,zino savo darba.Aciu gydytojai uz rupesti ir nuosirduma.

  • Good to see real expertise on display. Your cnotribution is most welcome. Good to see real expertise on display. Your cnotribution is most welcome.

  • labai profesionali ir supratinga gydytoja

  • Nerekomenduoju šitos gydytojos. Gydytoja neatsižvelgė į paciento nusiskundimus. Nors žmogus jautė simptomus silpnumą, viduriavimą, visiškai nėra apetito. Gydytojos atsakymas buvo pas Jus covid 19, kol nebus testo atsakymo nebus jokio gydymo.Matyt gydytoja ekstrasensė, iškarto diagnozuoja covid 19 kitų ligų gydytoja deagnuozoti nesugeba. Va toks požiūris į pacientus, jokios pagalbos, nors telefonu pakonsultuotu ir vaistų išrašytų. Gydytoja jeigu ją galima taip pavadinti, grubi, nekompetetinga, vulgari, kalba su pacientais pakeltu balsu.

  • Kompetencijos-0

  • Labai norėčiau kad ši gydytoja atnaujintu savo kompetencijas. Be to kad yra grubi ir paviršutiniška ji yra visiškai neprofesionali. Paciento sveikata jai nerūpi, ji nesidomi ir nesiklauso. Per kelis apsilankymus nesugebėjo nustatyti diagnozę ir nuo skirto netinkamo gydimo vos nemiriau.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Audra Elena Trinkienė?

Audra Elena Trinkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02122. Licencija galioja nuo 2004-10-11.

Kaip žmonės vertina Audros Elenos Trinkienės darbą?

10 žmonių įvertino Audrą Eleną Trinkienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.