Apie Arvydą Noreiką

Arvydas Noreika turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Arvydo Noreikos licencijos numeris yra MPL-12974, licencija išduota 2009-03-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (21) 5

 • Tai labai profesionalus, supratingas, nuoširdus ir rūpestingas specialistas, jokiu būdu nesutikęs paimti pinigų, nors su mano mama gydytojui teko labai daug rodos jau ir ne jam priklausančių rūpesčių. Visada išklauso ir nuoširdžiai pataria bei paguodžia sunkiausiais atvejais.

 • Rupestingas

 • puikus,nuosirdus chirurgas

 • Esu labai patenkinta gyd.Arvydo Noreikos atlikta operacija.Jei kada prireiks kreipsiuosi tik į šitą gydytoją.

 • Geras

 • Labai didelis Ačių gydytojui A.Noreikai, tai labai nuoširdus, rūpestingas gydytojas, aš labai patenkinta atlikta operacija, ir labai dėkoju uz rūpestingumą, jei visi gydytojai būtų tokie nuoširdūs, ligos baimė būtų nustumta į šoną ir tikymybė visiškai pasveikti būtų labai didelė.AČIŪ

 • Paklausykite mano patarimo - kreipkitės į šitą gydytoją drąsiai.

 • Teko susidurti su šiuo gydytoju kelis kartus,dar kol jis dirbo kitoje ligoninėje.Po to susirandu jį apskrities ligoninėje.Tek kreiptis ir be siuntimo,ir po darbo valandų ir visada buvau maloniai priimta o viskas kas reikia padaryta puikiai.Labai malonus,kultūringas ir profesionalus gydytojas.Ačiū už viską.

 • Šaunus gydytojas. Puikiai atliko operaciją. Gal kiek nekalbus, bet kai klausi į visus klausimus atsako. Labai mandagus, ramus, dalykiškas, malonu bendrauti. Po operacijos prižiūri savo pacientus. Man asmeniškai žmogui taip sakant iš gatvės pats pasiūlė pagalbą nesitikėdamas atlygio. Ačiū

 • Nuostabus, profesionalus,atidus ir rupestingas gydytojas, be jokio atlygio operatyviai gavau visapusiska konsultacija,visus tyrimus ir, jei vel atsiras problemu su sveikata, tai kreipsiuos tik i si gydytoja.Esu labai dekinga gydytojui A.Noreikai.

 • Rūpestingas, nuoširdus gydytojas.Paprastai ir aiškiai išaiškina ligonio būklę.Savo kompetencija ligoniui suteikia pasitikėjimą.

 • Esu labai dėkinga gydytojui už gerai atliktą tulžies pūslės pašalinimo operaciją, taip pat už žmonišką požiūrį į mano problemas, nuoširdžius patarimus ir padrąsinimą.

 • Nuosirdesnio gydytojo nesu sutikusi. Be galo rupestingas, supratingas, uzjauciantis, siltas vidumi. Tai gydytojas is didziosios raides.Nors mamos liga neteikia jokiu vilciu, gydytojas deda visas imanomas pastangas ir kad ir kitiem specialistams atrodo jog dreno is tulzies prieziura nieko nebegelbes, gydytojas visad pagelbsti. Norejau uz si rupesti atsilyginti, taciau kategoriskai neleidu ibrukti vokelio.

 • Visada liksiu dekinga gydytojui uz mamai atlikta operacija .

 • Žaidėjas,kurio norėtų bet kuri komanda

 • Šaunus Gydytojas ( ne bereikalo rašau iš didžiosios raidės ), pastoviai rūpinasi ir prižiūri, savo srities specialistas.

 • Profesionalas - jautrus ir patikimas. Linkėjimai nuo skuodiškių

 • Malonus ir labai geras savo srities specialistas

 • Gydytojas iš didžiosios raidės, puikus gydytojas, savo srities profesionalas, pateikiantis tikslią diagnozę, nuoširdžiai gydantis ir išmanantis savo darbą, puiku, kad yra tokių gydytojų Lietuvoje, rūpinasi pacientais nuoširdžiai, sėkmės darbuose

 • Nuoširdžiai dėkoju už mamai D. Rimkienei sėkmingai atliktą operaciją, rūpestingą slaugymą, švelnų padrąsinimą, kad viskas bus gerai. Tai profesionalus, pareigingas, nuoširdus gydydytojas, kuriam geriausia padėka - plati paciento šypsena. Didžiausios sėkmės Jūsų sunkiame darbe.

 • Drąsiai rekomenduoju. Dėkinga nelaimėlė iš Mažeikių.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Arvydas Noreika?

Arvydas Noreika turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12974. Licencija galioja nuo 2009-03-20.

Kaip žmonės vertina Arvydo Noreikos darbą?

21 žmogus įvertino Arvydą Noreiką. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.