Artūras Toleikis

3.7 (6 įvertinimai)

Apie Artūrą Toleikį

Artūras Toleikis turi Šeimos gydytojo licenciją. Artūro Toleikio licencijos numeris yra MPL-11765, licencija išduota 2008-10-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 3.7

  • Man rekomendavo šį gydytoja ir neapsirikau,dèmesingas ir nuolat besirūpinantis ciso gydymo eiga.Labai orentuotas gydytojas,ačiū!sèkmès jam!!!

  • LABAI GERAS GYDYTOJAS , TIKTRAI REKOMENDOJU IR GALIU PASAKYTI MAN JIS NOLAT SKIRIA DAUG DEMESIO IR LAIKO. ESU DEKINGAS JAM LABAI.

  • Esu patenkintas savo šeimos gydytoju,tiksliai diagnozavo liga,skyrè daug tam dèmesio!tikrai rekomenduoju šį gydytoja!

  • Paskaičiusi komentarus apie A. Toleiki išsigandau, kad pas koki demona mane prirašė. Tačiau susirgus rimta liga pradėjau dažnai lankytis ir nei vieno blogo žodžio negaliu pasakyti. Rūpestingas, domisi liga, siunčia pas įvairius specialistus. Džiaugiuosi, kad jis mano šeimos daktaras!!!

  • Šis „,gydytojas“ nevertas šio vardo. Patys blogiausi atsiliepimai. Visiškai nesiorientuojantis, nesidomintis „,specialistas“. Diagnozuoja ne tas ligas, apie tikslingą gydymą nenoriu net kalbėti. Visiškai nesiklauso, ką pacientas sako ir, kas jam yra. Rekomenduoju geriau net nesirodyti pas jį, nes susirgsit tik dar labiau

  • Gydytojas net nebando kontaktuoti su pacientais! Baisus zmogus, kaip gydytojas. Morales nulis. Kosmaras. Niekam nesiulau kreiptis!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Artūras Toleikis?

Artūras Toleikis turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11765. Licencija galioja nuo 2008-10-30.

Kaip žmonės vertina Artūro Toleikio darbą?

6 žmonės įvertino Artūrą Toleikį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.