Apie Aretą Aurylienę

Areta Aurylienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Aretos Aurylienės licencijos numeris yra MPL-22153, licencija išduota 2017-07-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 5

 • Puiki gydytoja! Aukščiausio lygio! Profesionali! Nuoširdi! Kažkaip labai ramu su ja bendrauti! Ačiū!

 • Nuostabi gydytoja, kantri ir rūpestinga. Viską labai suprantamai aiškina ir atsako į klausimus. Per endoskopiją kiekvieną žingsnį paaiškino ir ramino. Superinė. Ačiū jai.

 • Labai šauni, nuoširdi gydytoja. Labai atsargiai ir su didžiule pagalbo padėjo kuo lengviau atlikti endoskopijos tyrimą. Nuoširdžiai paskyrė tyrimus išsiaiškinti ligai.

 • Puiki gydytoja, maloniai viską paaiškino. Atsakė į visus rūpimus klausimus

 • Tikrai rekomenduoju. Profesionali, analizuojanti ne tik pagrindinę problemą, bet ir bendrą paciento būklę, kiekvieną nusiskundimą. Užduoda daug klausimų, kad tiksliau diagnozuotų. Puikiai išmano savo sritį. Skiria tyrimus ir puikiai nusimano apie skiriamus vaistus, bei jų šalutinius poveikius. Labai taktiška ir maloni, apsilankius pas ją pasijunti žmogumi.

 • Ačių gydytojai,labai dėmesinga,išklauso atidžiai,paskyrią gerus analizus, gydymo dar nėra nes neatlikti visi paskyrimai.rekomenduoju ,jauna pespektyvi gydytoja.

 • Adekvati ir pakankamai kompetentinga gydytoja. Išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus, paskyrė visus reikalingus tyrimus problemos visapusiškai analizei. Ačiū labai! Rekomenduoju.

 • Silta ir maloni gydytoja. Matosi, kad tikrai atsakingai atlieka savo darba, atsako i visus klausimus

 • Pati šauniausia gydytoja iš visų sutiktų visomis prasmėmis ir maloni ir profesionali. Ieško problemos kol randa, atsako į visus klausimus. Kiti daktarai buvo nurašę mano problemas, bet Areta paskyrė visus reikiamus tyrimus ir galiausiai paaiškėjo, kad yra negalavimų priežastis.

 • Labai profesionali, maloni, rūpestinga, atidi. Patys gražiausi žodžiai šiai gydytojai. Nuoširdus ačiū!!! Rekomenduoju 100% Pacientė Jūratė

 • Puiki, geriausia per 5 metus

 • Labai maloni gydytoja ir jos komanda, kuri atliko endoskopija. Puikiai ismano savo darba ir labai malonus bendravimas.

 • Pagaliau radau gerą gastroenterologę, kuri man viską paaiškino ir padėjo rasti tinkamus vaistus. AČIŪ! Ona.B

 • Labai maloni gydytoja. Kompetetinga, atsakingai ziuri i savo darba ir i pacientą. Atsake i rupimus klausimus. Daug tyrimu skyrė visapusiškai problemos ištyrimui. Nuosekli, dėmėsinga. Gydytoja.

 • Jauna gydytoja, labai nuoširdi, viską išsamiai paaiškina, jautiesi rami su tokia gydytoja, paskyrė visus tyrimus ir dar papildomus, kad tiksliai nustatyti diagnozę. Labiausiai džiaugiuosi, kad gydytoja surado laisvą daug ankstesnį vizitą kolonoskopijai,paskambino ir iškarto užrašė. Esu labai dėkinga. Atsidavusi savo darbui, nuostabi, šiluma spinduliuojanti gydytoja! Sesutė taip pat labai maloni ir dėmesinga.

 • Gyditoja Areta konsultuoja rupestingai ir nepavirsutiniskai. Galiu palygint su nemazai specialistu. Si gyditoja istiesu gilinasi i kiekviena atveji, aciu.

 • Ačiū, kad yra tokių puikių gydytojų. Labai maloni ir dėmesinga, atsakingai paskiria visus turimus, siekiant išsiaiškinti ligos priežastis. Tikrai labai rekomenduoju:)

 • Geriausia gydytoja kokia esu sutikusi savo praktikoje per visus gydytojus,o jų mačiau daug. Vienintelė,kuri tokia dėmesinga,atidi, nuo a iki z . Pasiūlys ir tyrimus ir galimus šalutinius poveikius pasakys, ir vaistus parinks o paskui padarys kraujo tyrimus įsitikinti ar jie tikrai tau tinka. Paskambins ir paklaus,kaip jaučiatės po naujų vaistų vartojimo. Išsamiai viską papasakoja,klausimų jokių nelieka.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Areta Aurylienė?

Areta Aurylienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22153. Licencija galioja nuo 2017-07-03.

Kaip žmonės vertina Aretos Aurylienės darbą?

18 žmonių įvertino Aretą Aurylienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.