Antanina Ūzienė

4.4 (13 įvertinimų)

Apie Antaniną Ūzienę

Antanina Ūzienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Antaninos Ūzienės licencijos numeris yra MPL-10141, licencija išduota 2007-12-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 4.4

 • Pas šią gydytoją apsilankiau pirmą kartą. Ji dirba vietoje mano buvusios šeimos gydytojos. Pirmas įspūdis buvo labai geras. Jos pagalbininkė slaugytoja irgi patiko.

 • Patikima gydytoja.

 • Pas gydytoja lankomes visa seima,nieko blogo pasakyti negaliu.MES patys turime daugiau rupintis savo sveikata.,

 • Labai gera gydytoja

 • Maloni, išmananti savo darbą, atidi ir dėmesinga

 • Labai greitai ir profesionaliai dirbanti gydytoja.

 • Labai rūpestinga ir šilta gydytoja. Visuomet gerai nuteikia.

 • Profesionali ir silta. Visuomet sulauki reikalingos pagalbos ir konsultacijos.

 • Labai profesionali, kruopšti, dėmesinga gydytoja, puiki savo srities specialistė. Žmonėms skiria pakankamai laiko, puikiai bendrauja su pacientais. Tikiuosi tokia ir liks.

 • Labai profesionali ir nuosirdi gydytoja.

 • daugiau tokiu savo srities zinovu

 • . nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai ir neatsakė į rūpimus klausimus. Net neisiaiskino kas yra siunčia pas specialitus kur nieko neranda , plius israso siuntimus kur israso ne taip ir daktarai nepriema o kaip nuejus paprasyt perašyt nesugeba priimt. Nerekomenduoju .

 • Prasta specialistė arba per daug užsikrovusi darbais. Mamai diagnozavo ne tą ligą ir paskyrė netinkamus vaistus, nuo kurių būklė labai stipriai suprastėjo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Antanina Ūzienė?

Antanina Ūzienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10141. Licencija galioja nuo 2007-12-14.

Kaip žmonės vertina Antaninos Ūzienės darbą?

13 žmonių įvertino Antaniną Ūzienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.