Apie Antaną Pužą

Antanas Pužas turi Gydytojo neonatologo licenciją. Antano Pužo licencijos numeris yra MPL-01521, licencija išduota 2004-09-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (3) 5

  • Puikus gydytojas, mokantis bendrauti su tevais, nuraminti ir suteikti optimizmo. Daro viska, kad tik patys maziausi turetu galimybe gyventi. ACIU JUMS.

  • Nuostabus rūpestingas gydytojas.Jo dėka turim mažą sveiką sūnelį.Būsim jam amžinai dėkingi

  • Prieš dešimt metų vasario 8d. į pasaulį pasibeldė 6mėnesių amžiaus mano sūnelis. Labai džiaugiausi papuolusi į nuostabias gydytojo Pužo rankas tai yra rūpestingiausio gydytojo pavyzdys, tokį gydytoją sutikau pirmą ir tikriausia paskutinį kartą gyvenime, jis negailėdavo nei išeiginių dienų atvykdavo pas savo mažuosius pacientukus, ir su mumis mamomis surasdavo bendrą kalbą, mokėdavo paguosti, nuraminti. Dėkoju, Jums gydytojau už šiandieną turimą mūsų šeimos spindulėlį.R.Kriščiūnienė(Vilkaviškis)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Antanas Pužas?

Antanas Pužas turi Gydytojo neonatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01521. Licencija galioja nuo 2004-09-01.

Kaip žmonės vertina Antano Pužo darbą?

3 žmonės įvertino Antaną Pužą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.