Andrius Simaitis

5 (7 įvertinimai)

Apie Andrius Simaitį

Andrius Simaitis turi Šeimos gydytojo licenciją. Andriaus Simaičio licencijos numeris yra MPL-03381, licencija išduota 2004-11-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • šaunuolis mūsų šeimos gydytojas, reikalui esant ir baigiant darbo valandoms nelieka abejingas, išklauso ir suteikia pagalbą.

  • tiesiog pašauktas šiai profesijai dirbti

  • puikiai moka pritaikyti savo gebėjimus ir įgūdžius praktikoje.

  • Nuoširdus, domisi ligoniu, savo darbą išmano. Žiaurios eilės, gydytojas pastoviai perkrautas, neturi laiko, skuba. Pikta seselė, nurodinėja gydytojui.

  • Labai rūpestingas gydytojas, atidžiai išklauso nusiskundimus, negaili duoti siuntimų pas kitus gydytojus, ar atlikti įvairių tyrimų (ne taip kaip kiti Telšių gydytojai, kurie laukia, kad ligonis pirmiausiai duotų kyšį). Trūkumas tas, kad dažnai reikia laukti žymiai ilgiau, negu paskirtas laikas.

  • Labai kruopštus ir rūpestingas gydytojas. Su juo galima bendrauti neįsitempus (su kitais gydytoais jautiesi kaip mažas vabalas prieš dramblį), kalbiesi kaip su paprastu žmogumi. Pinigų nė karto nedaviau ir visiškai nesijaučiu, kad jis mane praščiau apžiūrėtų. Užuominų apie pakišas taip pat nebuvo. Puikus gydytojas, iš pašaukimo. Linkiu sėkmės ir su metais „nesugesti“ :)

  • Fainas gyditojas ilgai laukti, eilese

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Andrius Simaitis?

Andrius Simaitis turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03381. Licencija galioja nuo 2004-11-10.

Kaip žmonės vertina Andriaus Simaičio darbą?

7 žmonės įvertino Andrius Simaitį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.