Andrius Petkevičius

4.3 (18 įvertinimų)

Apie Andrius Petkevičius

Andrius Petkevičius turi Šeimos gydytojo licenciją. Andriaus Petkevičiaus licencijos numeris yra MPL-19347, licencija išduota 2014-07-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 4.3

 • Džiagiamės, kad teko toks rūpestingas šeimos gydytojas, skiriantis ligoniui pakankamai laiko, peržiūrintis ankstesnius tyrimus, konsultantų atsiliepimus.

 • Taip pat nepatiko ir bendravimo būdas - pašaipiai reaguodavo klausydamas nusiskundimų, susierzindavo, jei kažką ne taip pasakydavau.

 • Kartą pasiskundžiau, jog dažnai jaučiu nuovargį. Kraujo tyrimo nedarė (nors ligos istorijoje buvo ne vienas įrašas apie per mažą hemoglobino kiekį) - sakė, jog kadangi ruduo, visi serga, nuėjusi pasidaryti tyrimų tik pasigausiu kokį virusą. Rekomendavo pavalgyti vaisių ir daržovių (!!!). Tai va, po pusės metų grįžau jau su rimtesniais negalavimais ir paaiškėjo, kad yra skydliaukės sutrikimų...

 • Man gydytojas nepatiko, persirašiau. Kai lankiausi pas jį pirmuosius kartus, iš vis vengė daryti bet kokius tyrimus (net kraujo) - vis akcentuodavo, kad ilgos eilės ir kol sulauksiu savosios, tai ir pati pagysiu.

 • Savo srities profesionalas. Operatyviai ir tiksliai diagnozavo ligą. Aš patenkintas šiuo gydytoju.

 • Puikus jaunas ir draugiškas specialistas

 • Puikus gydytojas, nors ir jaunas bet savo srities profesionalas. Rekomenduoju

 • Dėmesingas, manau puikiai žinantis ir suprantantis savo darbą. Plius pacientų tikrai netrūksta, o tai kažkiek byloja ir apie daktaro profesionalumą

 • Geras specialistas, profesionaliausias is visu Antakalnio poliklinikos seimos gydytoju, kiek teko matyti :) Bendrauja kartais kiek ironiskai, bet kas nera labai jautrus, tie susikalbesit, siaip rekomenduoju :))

 • Buvo puikus šeimos gydytojas. Labai gaila, kad paliko Antakalnio polikliniką.

 • Šaunus gydytojas, visada išklauso, pasižiūri ankstesnius rezultatus, pasidomi ką diagnozavo kiti gydytojai, pas kuriuos buvo davęs siuntimus. Šaunus specialistas, rekomenduoju!

 • Labai dėmesingas ir malonus gydytojas.

 • Rekomenduoju.

 • Gydytojas puikus. Skundus išklauso, tyrimus atlieka, diagnozę pasako. Bendravimas profesionalus. Rekomenduoju

 • Labai profesionalus, ramaus būdo gydytojas. Man paliko labai gerą įspūdį.

 • Gydytojas jaunas, turbūt dėl to dar pakankamai dėmesingas, bendrauja profesionaliai. Pas jį gydosi ir mano tėvai - abu patenkinti. Kaip kažkas ir minėjo - gydytojui nesvetima ironija, todėl įtariu, kad vyresniems pacientams gali būti sunku jį suprasti.

 • Puikus gydytojas, labai dziaugiuosi, kad pas ji papuoliau. Apsvarsto ivairius variantus, isigilina i tyrimu rezultatus, nukreipia pas visus reikalingus specialistus, kad problema butu kuo greiciau isspresta. Geranoriskai ziuri i pacientus. Niekad neteko susidurti su aplaidumu ar abejingumu, visi nusiskundimai buna nuodugniai isanalizuojami. Net persikrauscius i kita rajona, nesinori persirasyti pas kita gydytoja ar iseiti i kita poliklinika.

 • Nuostabus, sveiko proto praktikas. Labai Ačiū! Džiaugiuosi kad pas Jis lankausi. Paciente

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Andrius Petkevičius?

Andrius Petkevičius turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19347. Licencija galioja nuo 2014-07-08.

Kaip žmonės vertina Andriaus Petkevičiaus darbą?

18 žmonių įvertino Andrius Petkevičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.