Andrius Montvila

4 (20 įvertinimų)

Apie Andrius Montvilą

Andrius Montvila turi Gydytojo chirurgo licenciją. Andriaus Montvilos licencijos numeris yra MPL-05971, licencija išduota 2005-01-05.

Andriaus Montvilos licencijos

Andrius Montvila turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-06488
Spaudo Nr.: 11101
Įsakymo data: 2005-03-07
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-05971
Spaudo Nr.: 11101
Įsakymo data: 2005-01-05

Atsiliepimai ir įvertinimai (20) 4

 • Labai aiškiai ir išsamiai paaiškino apie ligą, nuoširdžiai bendravo, patarė

 • Pilvo sienos išvarža gali būti sugrąžinama į pilvo ertmę, gali vėl bet kada išlysti. Ramybės būsenoje gali kilti abejonių dėl išvaržos buvimo. Kas tai supranta - klausimų nekyla. O jei šeimos gydytojas siunčia konsultacijai dėl išvaržos, nors paciento skundai visiškai kitokie ir nebūdingi išvaržai, tai už tokią "kvalifikuotą" konsultaciją jam ir dėkokite. Aš tokį siuntinėjimą vertinu kaip nenorą ar negebėjimą tirti pacientą ir kuo greičiau jį permesti į III lygį, nors dažniausiai šio lygio konsultacijos visiškai nereikia.

 • Pirmą kartą nekyla abejonių dėl komentaro autorystės. ... Pasakiau šalia buvusiam rezidentui: mano nuomone, mokykloje pamokoje šeimininku turi būti mokytojas, o gydymo įstaigoje - gydytojas, neleidžiantis užlipt sau ant galvos visokiems susireikšminusiems ar puspročiams pacientams. Ir jis sutiko... P.S. pacientei J.J. Labai džiaugiuosi, kad po mano konsultacijos ji vėl gali judėti ir "dėkoti". Žodis gydo!

 • niekam nerekomenduočiau,.bendravimo nera,kontaktas vangus,kaip specialistas gal ir neblogas.

 • Dažniausiai išvaržas diagnozuoju kliniškai, t.y. iš pokalbio su pacientu bei pilvo apčiuopos. Gerokai rečiau prireikia sonoskopijos ar net KT tyrimo, kai reikia tikslinti tam tikras išvaržos charakteristikas, nerandant išvaržos kliniškai ar ypač sudėtingais atvejais. Bet jei ir sonoskopija neranda išvaržos - tai apie ką kalba? Gal kokią diastazę suplastikavo? Svarbiausia, kad pacientė laiminga. O ligų užleisti nereikia, tiek kūno, tiek sielos.

 • Nerekomenduoju eiti gydytis pas A. Montvila. Kreipiausi del isvarzos, gydytojas nerado, nusiunte pasidaryti vidaus organu echoskopija ten irgi neatrado. Isvykau is konsult poliklinikos su skausmais. Gydytojas rekomendavo isgerti NO-SPA. Sia savaite kitoje istaigoje man atliko pilvo plastika, ir pasalino isvarza-kurios pasak mineto gyd A. Montvilo nebuvo rasta. Rekomenduoju pasitikrinti pas kelis gydytojus ir neuzleisti ligu!

 • Labai profesionalus ir rupestingas gydytojas.

 • Maloniai ir dalykiskai bendraujantis,puikiai ismanantis ir saziningai atliekantis sudetinga chirurgini darba,konkretus operatyvus demesingas nuosirdus GYDYTOJAS-ANDRIUS MONTVILA.Seimos vardu reiskiame nuosirdziausia PADEKA Vilniaus universiteto ligonines Santariskiu kliniku PILVO CHIRURGIJOS CENTRO 2-O PILVO CHIRURGIjOs skyriaus gydyt.ANDRIUI MONTVILAI ir jo komandai uz 2011-03-10 musu 77 metu Mamytei Cecilijai Cepliauskienei is Taurages atlikta mazgines striumos operacija.Telydi Jus,gerb.GYDYTOJAU,sekme tokiame kilniame darbe ir PALAIMA seimyniniame gyvenime.Dukros:D.Mikalauskiene Vilnius,J.Trilikauskiene Klaipeda sunus ir vyras is Taurages.

 • Vertas pasitikėjmo profesionalus gydytojas. Esu labai patenkinta jo atlikta operacija, nebuvo jokių komplikacijų. Suprantamai išaiškino operacijos eigą, davė patarimų, kaip elgtis ir gydytis po operacijos. Ačiū Jums labai.

 • Puikus daktaras, labai rupestingas, maloniai bendrauja su ligoniais. Operavo musu mamai struma, zaizda greitai uzgijo, dabar mama jauciasi puikiai. p.Montvila gali dirbti ir psichologu, suranda laiko pabendrauti su senu zmogumi, ji paguodzia, aiskina apie ligos eiga. Visiems rekomenduoju, didelis jums aciu, daktare ir uz profesionaluma, ir uz moralini palaikyma. Linkejimai nuo mamos Genutes.

 • Gydytojas is didziosios raides, aciu jums! Rekomenduoju kreiptis tik pas ji.

 • Gerb. A. Montvilai ir visam personalui dekojame uz skubiai ir gerai atlikta operacija. Reik paieskot tokiu rupestingu daktaru, nesitikejome, dekojame is visos sirdies jums daktare.G.ir M. Baltusiu seima

 • Daktaras su juvelyro rankom. Du kartus darė operaciją,po abiejų - tik geriausi įspūdžiai. Operacijos ir pooperacinis periodas praėjo taip lengvai, tarsi visai nieko nebūtų daryta. Bendrauja su pacientais paprastai, tiesiai, labai dalykiškai, tiksliai viską paaiškina. Sentimentų nesitikėkit, bet tur būt ne jų pas daktarus, tuo labiau pas chirurgus, einame?

 • Apsilankiau pas si puiku gydytoja santariskiu klinikose, kai supuvo kepenys. Gavau naujus kepenis, jie veikia be priekaistu. Gydytojas nuosirdziai bendrauja su pacientu ir profesionaliai atlieka savo darba, tikrai rekomenduociau kiekvienam. Aciu JUMS!

 • reikejo pataisyti skydliauke o dr. Andrius Montvila ja isgyde. rekomenduoju

 • Rekomenduoju visiems. Diagnoze nustate is karto, bendravo labai maloniai. Rupestingas ir profesionalus daktaras.

 • Abstrakti padėka. Nesuprantu kas ir už ką dėkoja.

 • Jei vel prireiktu, tikrai kreipciausi i gerb. gydytoja A. Montvila. Jo profesionalumas pateisino mano lukescius 100proc.

 • Labai atsakingai ir kruopščiai atliko visus tyrimus,išaiškino problemos esmę.Nuoširdus ,geras gydytojas Kad daugiau būtų tokių gydytojų. Ačiū Jums

 • Man gydytojas patiko - santūrus, nedaugžodžiaujantis, bet žmogiškas ir profesionalus. Pasitikėčiau juo ir kitus kviesčiau pasitikėti. Nors buvo kreiptasi ne visai pagal profilį, priėmė ir paskyrė tinkamus tyrimus, kurie padėjo laiku nustatyti ligą. Labai jam už tai ačiū, daug sėkmės ir sveikatos.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Andrius Montvila?

Andrius Montvila turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05971. Licencija galioja nuo 2005-01-05.

Kaip žmonės vertina Andriaus Montvilos darbą?

20 žmonių įvertino Andrius Montvilą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.