Apie Andrius Burmistrovą

Andrius Burmistrovas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Andriaus Burmistrovo licencijos numeris yra MPL-18346, licencija išduota 2013-07-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 5

 • Nuostabus Gydytojas, nuosirdus, atsakingas, zodziu rekomenduoju visiems. Linkiu Tauragei kuo daugiau tokiu specialistu.

 • Priverstas (gerąja prasme) rašyti antrą kartą apie Gydytoją Burmistrovą, nes jau dėkojau už išgelbėtą gyvybę, o dabar nuoširdžiai noriu padėkoti už itin tikslią echoskopiją ( specialiai dar echoskopavausi pas tris gydytojus ir visi patvirtino jo diagnozę ir milimetrais aneurizmą ir trombus). Jo galima klausti visko apie savo sveikatą, paprašyti paaiškinti echoskpiją, patarimo, rekomendacijos apie gydymąsi, ir viską kas surišta su liga. Jautiesi tarsi pas brolį atėjęs. Tokių Gydytojų vienetai, ir nežinau tiesiog kaip išreikšti savo dėkingumą jam. Tesaugo Jus , ir Jūsų šeimą Dievas , nuostabusis Gydytojau. Galvojau kad kitų abejingumas, arogancija ir piningų troškimas, jus sugadins, pasirodo ne - Tikras Žmogus, visada išlieka Tikru Žmogumi. Vytautas Rezgys. Tauragė.

 • Gydytojas A. Burmistovas jaunas ,bet sugebantis bendrauti su pagyvenusiais pacientais.Taktiškas, atidus, išklausė visus mano nusiskundimus,davė patarimų. Tai tikras gydytojas. Labai ačiū .Sėkmės. Tauragei tokių ir reikia.

 • Labai geras ir nuoširdus gydytojas .Ačiū Jums už gerai atliktą operaciją.Vytautas

 • Begalo rupestingas gydytojas. Tik geriausi atsiliepimai

 • Puikus gydytojas!

 • Puikus,nuostabus gydytojas, Savo darbą išmano puikiai..Noriu padekoti uz atlikta operacija. Aciu Daktareli :) Labai labai rekomenduoju :)

 • Superinis jaunas gydytojas, malonus, nuoširdžiai bendrauja, supratingas, patariantis, paliko labai gerą įspūdį.

 • Labai nuosirdus ir geras Gydytojas is didziosios raides! Visada su sypsena paklaus kaip sveikata,kaip laikotes,labai geras gydytojas atsidaves savo darbui ir zmoniu labui, galiu pasakyti per savo gyvenima man teko sutikti gal 3-4 nuostabius gydytojus is 20, sis gydytojas gydo mano mociute,kuri turi sunkia letine liga ir yra jos iskankinta.. su Gydytojo Andriaus pagalba,sunkiai sirgdama, ji gyvena dar 3-ejus metus!!!Labai esame dekingi Jums Brangus Gerb. Gydytojau Andriau... Aciu labai labai Jums .. Jus stebuklas,kuris savo rankomis darote zmones laimingus ir suteikiate jiems dziaugsmo,vilties,sveikatos. Linkime Jums sveikatos,laimes ir begales graziu dienu, kurios Jums teiktu geri. Labai Jums Aciu Gerb. Gydytojau ! :).....

 • Puikus gydytojas! Labai rūpestingas, myli ir išmano savo darbą. Tikrai rekomenduoju!

 • Labai puikus gydytojas

 • puikus gydytojas

 • Labai geras Gydytojas, draugiškas, malonus. Pasiteiravo kokie tyrimai buvo atlikti ir ar išrašė vaistų. Tokių gydytojų kaip jis galėtų būti kuo daugiau.

 • Nuostabus jaunas,zinantis savo darba,nesugadintas sovietmecio ! Svarbiausia 0 arogancijos ir pasiputimo,kaip nekurie is musu senuju vilku su pasenuse pasauleziura! Dziaukites Tauragiskiai,kad pas mus provincijoj ryztasi "nusesti" tokio profesionalumo gydytojas!

 • Tai ne gydytojas, o DIEVAS - DU KARTUS IŠGELBĖTA , ANT PLAUKO KABOJUSI GYVYBĖ SU BAISIOMIS TRAUMOMIS IR LIGOMIS, IR 100 PROCENTINĖ DIAGNOZĖ KURIA STEBĖJOSI NET UNIVERSITETINIŲ PROFESORIAI. o APIE JĮ KAIP GYDYTOJÄ„ IR ŽMOGŲ , JEI NORĖČIAU VISKÄ„ KAS ŠIRDYJE PARAŠYTI, TAI ČIA TIKRAI NETILPTŲ, O JEI TRUMPAI, TAI NUOSTABUS ŽMOGUS, GENIALUS GYDYTOJAS(NUO DIEVO, KAIP ŽMONĖS SAKO) , AUKŠTOS MORALĖS, + VISI NUOSTABIAUSI PASAULIO ŽODŽIAI APIE ŽMOGŲ. O už , net du kartus išgelbėtą mano gyvybę, ie Jo profesionalumą, nuoširdumą, žmogiškumą, auksinę širdį, aš ir mano šeima, Jums skolingi iki mirties. Tesaugo Jus Dievas , DAKTARE. Vytautas Rezgys.

 • Puikus,nuostabus gydytojas, Savo darbą išmano puikiai..Noriu padekoti gydytojui uz atlikta operacija.Rekomenduoju. .Aciu Daktare !!!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Andrius Burmistrovas?

Andrius Burmistrovas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18346. Licencija galioja nuo 2013-07-03.

Kaip žmonės vertina Andriaus Burmistrovo darbą?

16 žmonių įvertino Andrius Burmistrovą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.