Andrejus Budakov

4.2 (5 įvertinimai)

Apie Andrejus Budakov

Andrejus Budakov turi Šeimos gydytojo licenciją. Andrejus Budakov licencijos numeris yra MPL-07495, licencija išduota 2005-09-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 4.2

  • Malonus, savo darbą išmanantis gydytojas.

  • Demesingas gydytojas, savo srities profesionalas. Atidziai isklausinejo simptomus ir skyre visapusiskus tyrimus, gal net daugiau nei reikejo. Gydytojas "pastate ant koju" labai greitai, tikrai rekomenduoju turint rimtesniu sveikatos problemu.

  • Kreipiausi sekmadien į budintį gydytoją, rūpestingai ir kompetetingai konsultavo. Maloniai bendrauja, gaila, kad ne mano šeimos gydytojas.

  • Puikus, empatiskas gydytojas

  • Laba diena, mano atveju tai buvo budintis gytytojas, tiesiog norėčiau pasakyti, kad tikrai nebuvo malonu su juo bendrauti, kaip gygytojas jokio suprantingumo neturi. Trumpai- esu tiriama nuo gimdos kaklelio vėžio, einu pas gydytojus beveik kas dvi savaites, jaučiu skamusmus kiekvieną dieną, ir nusprendusi, kad negaliu eiti į darbą, paskambinau dėl nedarbingumo, paaiškinau situaciją, man pasiūlė važiuoti į priėmimą, nors sakiau, kad aš einu pas gygytojus, tiriuosi, ko man ten važiuoti. ir tada jisai savo profesionalumą ir supratingumą parode paprunkštėdamas į telefono ragelį ir paklausdamas tai ko aš tada noriu. SIAUBINGA! Lyg jisai man moka pinigus už mano nedarbingumo dvi dienas. Du kartus teko susidurti, ir abu kartai labai nekokie. SEKMĖS JAM!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Andrejus Budakov?

Andrejus Budakov turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07495. Licencija galioja nuo 2005-09-26.

Kaip žmonės vertina Andrejus Budakov darbą?

5 žmonės įvertino Andrejus Budakov. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.