Anastasija Pantiuchova

5 (3 įvertinimai)

Apie Anastasiją Pantiuchovą

Anastasija Pantiuchova turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Anastasijos Pantiuchovos licencijos numeris yra MPL-23921, licencija išduota 2019-07-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (3) 5

  • Su 2 metukų dukra pas šią gydytoją apsilankėme po liūdnos patirties pas kitą akių gydytoją (įtarėme, kad dukra kartais žvairuoja, tačiau tuomet buvome suklaidinti, neva viskas gerai, mes įsivaizduojame nebūtus dalykus). A. Pantiuchova tiksliai nustatė diagnozę – protarpinę egzotropiją, labai išsamiai ir suprantamai paaiškino, kokia tai liga, kaip stebėti jos požymius, įžvelgti, ar liga progresuoja (netgi davė trumpą ligos aprašymą). Su dukra bendravo išskirtinai švelniai ir maloniai. Dukra labai nedrąsi, bet po vizito dar ilgai kalbėjo, kaip jai buvo smagu. Lankėmės keletą kartų, tačiau paaiškėjo, kad reikalinga akių operacija. A. Pantiuchovos geranoriški patarimai mums labai padėjo pasirinkti operuojantį gydytoją, pas kurį iki šiol lankomės. Dabar dukrai jau 4 metukai, padaryta abiejų akių operacija. Operacijos rezultatais esame patenkinti ir esame įsitikinę, kad A. Pantiuchova reikšmingai ir pačiu laiku prie to prisidėjo. Labai džiaugiamės, kad mums sunkiu metu patekome pas šią gydytoją, dažnai prisimename jos nuoširdų darbą, pagalbą ir žmogiškumą.

  • Labai maloni ir kompetetinga gydytoja! Esu labai patenkinta vaiko akių būklės apžiūra (diagnozė tiksli, apžiūra kruopšti - atskiras dėkui ir jos kolegei) ir ramia sąžine rekomenduoju. Beje, pirmą kartą dukra (4,5 m.) po vizito pas oftalmologą (o jų buvę nemažai) sakė, kad "šita daktarė labai gera" ir kad norės pas ją sugrįžti!

  • Labai maloni gydytoja. Gražiai bendrauja tiek su vaikais, tiek su suaugusiais, išsamiai paaiškina ir pataria. Visapusiškai rekomenduojame.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Anastasija Pantiuchova?

Anastasija Pantiuchova turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23921. Licencija galioja nuo 2019-07-03.

Kaip žmonės vertina Anastasijos Pantiuchovos darbą?

3 žmonės įvertino Anastasiją Pantiuchovą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.