Alina Rudokaitė

4.7 (12 įvertinimų)

Apie Aliną Rudokaitę

Alina Rudokaitė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Alinos Rudokaitės licencijos numeris yra MPL-08372, licencija išduota 2006-07-01.

Alinos Rudokaitės licencijos

Alina Rudokaitė turi šias licencijas:

Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-08372
Spaudo Nr.: 24050
Įsakymo data: 2006-07-01
Gydytoja vaikų gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-08300
Spaudo Nr.: 24050
Įsakymo data: 2006-07-01

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 4.7

 • Lankomes pas šią gydytoją, labai maloni ir geranoriška. Išklausė ir skyrė gydymą, telefonu atsakė į visus klausimus, greitai organizavo ištirimą, su vaiku moka bendrauti. Tikrai rekomenduoju, ačiū jums.

 • Daktarė labai maloni, rupestinga. Atsakė į visus rupimus klausymus, paskirė visus tyrimus. Tikrai tokiu daktaru kai ji nėra daug. Labai džiaugiuosi, kad papuolėme būtent pas ja. Ačiū

 • Man kaip tik pasirode labai maloni, svelni kudikeliui, neskubino. Patiko

 • Puiki gydytoja gastroenterologė Alina Rudokaitė, dirbanti Santaros klinikų vaikų ligininėje, 2020-06-11 konsultavo mano dukrą Ingą Puriuškytę dėl virkinimo negalavimų. Suteikė profesionalių patarimų, nukreipė tyrimams ir pakonsultavo juos gavus. Profesionali ir labai maloni gydytoja, AČIŪ jai labai. Pagarbiai,

 • Jolita Kartunavičiūtė, Ingos Puriuškytės mama

 • Puiki, kompetetinga, be galo maloni gydytoja. Atidžiai išklausė, išsamiai viską papasakojo, skyrė visus reikiamus tyrimus. Moka bendrauti su vaikais, dukra visiškai pasitikėjo gydytoja ir nebijojo.

 • Normali daktarė, nieko blogo pasakyti negaliu. Įdėmiai apžiūrėjo pilvuką echoskopu, uždavė daug klausimų apie maistą, gražiai bendravo. Rami, subalansuota.

 • Labai patiko, rekomenduoju!!!

 • Profesionali, maloni ir labai rūpestinga daktarė!

 • Maloni gydytoja. Rekomenduočiau.

 • Atidi ir geranoriška gydytoja, skirianti laiko ir dėmesio.

 • Gydytoja nesuteikė išsamios informacijos apie ligą bei gydymą/režimą. Gavau neišsamius atsakymus tik į tai ko klausiau, bet ne daugiau, gydytoja bendravo atsainiai. Taip pat tik paklausus dėl papildomų tyrimų, sakė, jog "taip, gal ir reikia juos atlikti" - savo iniciatyva jokių tyrimų nesiūlė. Kadangi diagnozavo celiakiją, priklauso nemokami miltai, tačiau jų neišrašė. Paskambinus dėl jų vėliau (kadangi tuo metu nežinojau jog jie priklauso), sakė, jog neżino kaip juos išrašyt ir pasiūlė perskambinti vėliau. Paskui nei kėlė, nei perskambino (čia klausimas, kam tada duoti telefoną ir prašyti perskambinti). Po tokios gydytojos konsultacijos prireikė profesionalaus gastroenterologo konsultacijos. Nerekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Alina Rudokaitė?

Alina Rudokaitė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08372. Licencija galioja nuo 2006-07-01.

Kaip žmonės vertina Alinos Rudokaitės darbą?

12 žmonių įvertino Aliną Rudokaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.