Apie Algirdą Šlepavičius

Algirdas Šlepavičius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Algirdo Šlepavičiaus licencijos numeris yra MPL-13570, licencija išduota 2009-04-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (34) 5

 • labai geras specialistas, o kam atrodo, kad jis arogantiskas, tai turi zinoti, jog jo darbas ne paneliu ir pliotku klubas. ten kiekvienas atvejis labai yra sudetingas, nes yra dvi diagnozes, t. y. arba vezys arba jo nera

 • labai norėciau sužinoti kometaru kaip šiam gydytojui sekasi pilvo išvaržos operacijos,gal yra žmonių kam šis gydytojas atliko tokia operacija ir kaip pavyko?

 • nuostabus specialistas.Kaip skyriaus vedėjas-labai rūpinasi ypač sunkesniais ligoniais.

 • Puikus specialistas ir savo srities zinovas. Rezultatai buvo puikesni negu tikejausi.

 • labai geras, demesingas, profesionalus chirurgas

 • geriausias chirurgas, koki teko pazinti. profesionalus, nepasikeles, mandagus. puikiai atliko sudetinga kepenu operacija

 • Labai esu dekinga uz profesionaliai atlikta skydliaukes operacija,profesorius endokrinologas Kazanavicius prase perduoti ,kad operacija atlikta aukstam lygyje,randas praktiskai nematomas,po menesio jau nebereikia gerti vaistu ,esu visiskai sveika,dziaugiuosi,kad turim tokiu geru specialistu ,esu be galo dekinga!!!

 • Didelis dėkui tokiam savo amato profesionalui. Daugiau nei keisti tokie komentarai kuriame šmeižiamas šis puikus daktaras. Jei būtu daugiau tokių mprofesionalu būtu tik geriau. Man darė skydliaukės operaciją. Viskas pavyko puikiai. daktaras legėsi labai dalykiškai ir profesionaliai. Jis ne vaikų darželio aukletojas, kad eitu galva glostynėti ir be to manau neturi tiek laiko. Noriu palinkėti šiam daktarui ko geriausios kloties šiame sunkiame jo darbe.

 • Geras rūpestingas specialistas, paprastas, puikiai bendraujantis. labai gerai atliko man skydliaukės operaciją. Mano vyras taip pat užsirašė pas jį operacijai, gaila,kd didelė eilė ilgai laukti operacijos.

 • Noriu padėkoti už atliktą sudėtingą kepenų operaciją mano vyrui.Sėkmės Jums daktare ir jūsų vadovaujamam skyriui.Jūsų skyriaus personalas šaunus.

 • Sis gydytojas pries kelis metus operavo mano stipriai uzleista skydliauke.Bet net velniu nedave,nors jau ir reikejo,tik taktiskai pasake,kad situacija buvo labai ne kokia.:)Operacija padare labai profesionaliai,nebuvo jokiu komplikaciju,ko visai nesitikejau mano situacijoje,o rando net nesimato.Ko gero buvau vienintele visam skyriuje taip greitai atsigavusi.Kiek teko susitikti buvusiu likimo draugiu,kurias operavo kitas gydytojas,tai ten situacija visai ne kokia,o randai,kaip batsiuvio susiuti.Skydliauke patarciau operuotis tik pas Slepaviciu,nes jis labai sioj srity pasikaustes.Maniske sitokia komplikuota sutvarke be priekaistu.

 • liux

 • Tik geri atsiliepimai. Sunki žarnyno operacija laparoskopu pavyko. operavo vėžį. rūpestingas, geras specialistas. Ačiū jam...

 • turbut atsirenka pacientes, tiek pridare kad teko gydytis 3 menesius kitoje ligonineje ir atlikti skubia operacija kitaip nezinau kaip butu viskas pasibaige jei nebuciau kitur konsultacijai nuejus

 • Tai Gydytojas iš didžiosios raidės. Jo nuveikti darbai neišmatuojami, gerumas- begalinis.

 • Labai aukšto intelekto gydytojas,geras specialistas.diagnozę nustato iš karto, po operacijos nebūna komplikacijų.Tik viena bėda,kad sunku pas jį patekti.

 • geras specialistas

 • Teko gydytis pas si gydytoja.Tikrai puikus specialistas,savo srities zinovas.Padaro ne tik savo darba,bet istaiso ir kitu gydytoju padarytas klaidas.Aukoja darbui net laisvadienius.profesionalus gydymas,prieziura ir bendravimas.Duok dieve ,kad musu gydymo istaigose butu kuo daugiau tokiu mediku.

 • Pacientė Edita

 • Didžiulis ačiū gerbiamam gydytojui Šlepavičiui už padarytą tulžies pūslės šalinimo operaciją...nuostabus žmogus,nuostabus daktaras....Jei tik kas nutiktų man ar mano artimiesiems,rekomenduoju tik šį savo darbo profesionalą.Dar kart ačiū. Ir ačiū kad jūs Lietuvoje ........K.C

 • konkretus.

 • Gydytojas, kuris tikrai yra savo sryties specialistas!!! Atliko skydliaukės pilną šalinimą, operacija praėjo sklandžiai, be komplikacijų, pjūvis praktiškai nesimato!!! Kam rūpi sava sveikata, nejuojaukit ir kreipkites tik pas gydytojus, kurie žino ką daro!!! AČIŪ gydytojau už jūsų darbą!

 • Labas vakaras! Norėčiau papasakoti apie dviejus puikius mūsų miesto gydytojus - Antaną Navicką ir Algirdą Šlepavičių. Turiu pasakyti, kad mano manymu būtent šis tandemas veda prie puikių rezultatų. Pradėsime nuo Antano Navicko. Aš esu jo paciente jau 31 metus ir nė karto neabėjojau dėl jo kompetencijos. Pirmas dalykas, kurį turiu pažymėti , tai yra jo aukšto lygio profesionalumas. Matosi, kad šis žmogus niekada nestovi vietoje ir nuolat stiprina savo kvalifikaciją. Bendraujant su juo, visada jaučiamas nuoširdumas, kuris didina žmonių tikėjimą gerais gydymo rezultatais. Būna atvejų, kai gydymas vaistais neduoda teigiamų rezultatų ir tada turime kreiptis pas chirurgus-endokrinologus. Taigi, Algirdas Šlepavičius... Pirmas dalykas, apie kurį turiu pasakyti - yra tai, kad šis gydytojas atkreipia dėmesį į kiekvieną detalę, kai ruošiasi operacijai. Šis gydytojas - yra savo veiklos fanatas ir kaip tikras menininkas didžiuojasi savo kūryba. Sakoma, kad kiekvienas pacientas turi būtent savo gydytoją. Aš esu be galo laiminga, kad radau tokius gydytojus, kurie grąžino mane atgal į gyvenimą. Ačiū! Tatjana Cvetkova ir Galina Echropova.

 • Dėkoju gyditojui Algirdui Šlepavičiui už man atlikta skydliaukes operacija,- Jonas Burba.

 • Esu labai dėkinga už konsultaciją ir laiku atliktą skydliaukės operaciją. Vertinu gydytojo rūpestingumą ir supratingumą. Geru žodžiu norėčiau paminėti ir skyriaus personalą, kuriam vadovauja Algirdas Šlepavičius.

 • Malonus, rūpestingas, dėmesingas ir puikus savo srities specialistas

 • Labai dėkinga už konsultaciją,gydymą.Prieš tokius gydytojus žemai lenkiu galvą...

 • Daug metu siunciu sudetingiausius ir sunkiausius ligonius is Kretingos konsultuoti ir gydyti gydytojui Algirdui Slepaviciui. Visus ligonius pakunsultuoj, jeigu reikia ir be talonu, be eiles ir netgi po darbo valandu. Gydytojas labai dalykiskas, konkretus, myli ligonius, labai apsiskaites. Taiko pacius naujausius gydymo ir giagnostikos metodus. Jei jau siusti kam konsultuoti ligoni, tai tik A. Slepaviciui. Visi ligoniai juo liko labai patenkinti.

 • Keliose klaipedos ir Vilniaus ligoninese tyremes. Lankemes Kauno klinikose. Niekas nenustate ligos. Gyd. Algirdas Slepavicius ne tik kad teisingai nustate diagnoze, bet ir puikiai atliko sudetinga kasos operacija. Esame be galo dekingi gydytojui uz jo geruma, kantrybe ir auksines rankas

 • Tikras profesionalas , trumpai ir aiškiai išaiškinantis padėtį. Tie kurie norite, kad nuglostytų pečius ir ištęstai pasakotų apie jūsų būklę liksit nepatenkinti . Tai konkretus chirurgas . Labai dėkinga už man atliktą skydliaukės operaciją ir jei dar kada reikės , kreipsiuosi tik į poną A. Šlepavičių. 2015.07.10

 • Puikiai jaučiausi po operacijos, auksinės rankos.

 • Esame labai nusivyle V. Eismontu ir A. Slepavicium, nes musu mamos, zmonos nebera tarp musu. Per anksti ir per labai trumpa laika isplese jie ja is gyvenimo. Tik del ju atmestinos prieziuros ir neturejimo noro, nustatyti tikslia priezasti, kodel pacientes bukle po operacijos negerejo. Siems gydytojams ekonominis ligonines poziuris ir savos kisenes pilnejimas svarbiau nei paciento gerove. Jie suinteresuoti, kad pacientas savo lesomis gydytusi, galu gale, ne tame esme, bet ju atsainume. Toks nerupestingumas neturetu buti toleruojamas. Paciente buvo isleista namo neisgydyta, nepadarius jokiu tyrimu ir ivertinus, ar operacija buvo sekminga. Deja, ne. Svarbiausia, lova atlaisvejo…Antroji operacija po dvieju menesiu nebepadejo isgelbeto pacientes gyvybes. Sunku namiskiams suvokti sitoki atlaiduma.

 • Aciu uz mano mylimiausio zmogaus gyvybes isgelbejima. Jei ne gyd. A. Slepavicius, tai senai butume po velena. Auksines rankos

 • Puikus specialistas. Konkretus, dalykiskas. Auksines rankos.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Algirdas Šlepavičius?

Algirdas Šlepavičius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13570. Licencija galioja nuo 2009-04-10.

Kaip žmonės vertina Algirdo Šlepavičiaus darbą?

34 žmonės įvertino Algirdą Šlepavičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.