Algirdas Jasinskas

3.9 (15 įvertinimų)

Apie Algirdą Jasinską

Algirdas Jasinskas turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Algirdo Jasinsko licencijos numeris yra MPL-08658, licencija išduota 2006-09-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 3.9

 • Nemaloni patirtis po pirmojo vizito. Mano nuomone, daktarą domina kuo daugiau pasipelnyt nei padėt žmogui. Nerekomenduoju

 • Neblogas gydytojas,bet jau supratau jauniem zmonem skiria daugiau laiko ir gražiai bendrauja ir mano atveju buvo švelnus,ramus,viska nuo iki isklausinejo,daug kraujo tyrimų padarė, paskyrė gydymą,dabar susimatysim metų gale,toliau tirsimes ir ziuresim rezultatus.

 • Labai šaunus gydytojas. Kartu su sesele prieš procedūrą nuramino, vėliau aptarėm rezultatus, ankščiau taikytą gydymą ir kaip jį tęsti. Tikrai rekomenduoju, likau patenkinta

 • Labai malonus ir profesionalus gydytojas. Tik geriausi atsiliepimai

 • Reikėjo pasitikrinti skrandį. Labai bijojau to endoskopo, Paniškai. Patarė pasiimti siuntimą ir vykti pas gyd. A.Jasinską. Tačiau vis tiek labai bijojau. Net galvojau daryti su narkoze. Gydytojas viską paaiškino kaip tai atliekama, švelniai nuramino. Tačiau po atliktos endoskopijos procedūros atrodė, kad tai juoko reikalas: nei skaudėjo, nei baisu buvo ir pati nesupratau savo baimės. Daugiau niekur kitur neisiu, o tik pas šį gydytoją, ne tik kad išsigydžiau baimes, bet ir surado ligą. Ačiū labai.

 • Normalus gydytojas

 • Puikus profesionalas. Pas jį buvau du kartus - abu kartus išklausė, domėjosi nusiskundimais ir paskyrė tinkantį gydymą.

 • Profesionalus, korektiškas, atidus.

 • Labai dėmesingas ir profesionalus ir malonus gydytojas. Malonu pas toki lankytis.

 • dekoju gydytojui ,malonu pas toki gyd.lankytis

 • Esu patenkintas šito gydytojo darbu. Idėmiai išklauso, pataria. Rūpestingas, draugiškas. Nenuleidžia akių, kai bendrauja su pacientu, priešingai, bendrauja su šypsena.

 • Puikus gydytojas. Nors lankiausi ne privačiai, atidžiai apžiūrėjo, išklausė, paaiškino. Bendravimas taip pat nuoširdus, likau tikrai labai patenkinta. Sėkmės !

 • Gydytojas, kuris visiškai nesugeba prisiimti atsakomybės - matydamas skrandžio vėžį paciento neinformavo, tik nusiuntė bioptatus tyrimui, kurių atsakymas atėjo elektroniniu paštu. Atsakyme jau buvo matyti šio gydytojo įrašas, jog mato skrandžio vėžį, o bioptatų tyrimas tik patvirtino diagnozę. Gėdinga nusimesti atsakomybę neinformuojant savo pacientų ir tai padarant "kitų rankomis", negana to, dar ir elektroniniu paštu.

 • Gydytojas vengia bendrauti, neskiria pakankamai laiko, per du apsilankymus taip ir neišgirdau diagnozės. Uždavus klausima atsakė “viso gero” ir paprašė pakviesti kita pacienta. Nerekomenduoju šio gydytojo, nes iš apsilankymo jokios naudos, tik sugaišau laika.

 • Galiu tik patvirtinti anksčiau skaitytus komentarus. Negana to kad pats neskiria bent 2min diagnozės paaiškinimui bet ir į klausimus vengia atsakinėti. Buvo leista suprasti jog jau laikas eiti pro duris.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Algirdas Jasinskas?

Algirdas Jasinskas turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08658. Licencija galioja nuo 2006-09-20.

Kaip žmonės vertina Algirdo Jasinsko darbą?

15 žmonių įvertino Algirdą Jasinską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.