Algimantas Žeiba

5 (23 įvertinimai)

Apie Algimantą Žeibą

Algimantas Žeiba turi Šeimos gydytojo licenciją. Algimanto Žeibos licencijos numeris yra MPL-08325, licencija išduota 2006-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (23) 5

 • Puikus Gydytojas. Dėmesingas, supratingas, net nepaprašytas paaiškina visus tyrimų rezultatus, jų reikšmę. Šaunu, kad tokie žmonės dirba :)

 • Labai geras daktaras,supratingas ir profesionalus.

 • labai rūpestingas ,atsakingas,neskuba,smulkiai visko išklausinėja . Mielas kaip žmogus.

 • Kaip ir apačioj minėta, supratingas ir stengiasi padėti žmogui.

 • Labai profesionalus, kompetetingas jaunas ir perspektyvus Gydytojas. Išklauso, siuntimo nereikia prašyti, ką dažnai tenka išgirsti apie kitus. Esu jaunas, dauguma ligu man svetimos, nelabai suprantu ką ir kaip daryti vienu ar kitu atveju, o prisiregistravus pas šį Gydytoją gaunu visokeriopą pagalbą ir patarimų. Kaip tokio amžiaus, manyčiau turi nemažai patirties. Jaunatviškas, inovatyvus ir komunikabilus. Kažkodėl itariu, jog laiko klausimas, kada jis pereis į kitą polikliniką ar ligoninę iš šios skerdyklos.

 • Labai rupestingas gydytojas. Visada sulaukiame pagalbos. Moka bendrauti su vaikais. Visada gauname siuntimus jei tik reikia.

 • Pribloske profesionalumas, vos metes zvilgsni I zaizda, tiksliai pasake kas joje negerai, per 2min buvau aptarnautas aulsciausiam lygyje. Nevyniojo nieko i vata sake viska tiesiai sviesiai.

 • Labai geras gydytojas, mylintis darbą ir pacientus (:

 • Duok Dieve, kad galetume dziaugtis ilgai , turint toki nuostabu gydytoja --- kiekvienas vizitas pas ji --- tarsi ejimas pas geriausi drauga -- ir mazas ir senas --- priimami nuosirdziai, su pagarba. Sveikatos Jums.

 • Dekojam uz Jusu , Daktare, nuosirduma, rupestinguma, atsidavima darbui. Sekmes.

 • Demesingas, profesionalus, nuosirdus gydytojas.Kad daugiau tokiu. Deje....

 • superinis gydytojas

 • Kaip džiugu, kai yra toks geras gydytojas ir superinė seselė,puiki komanda! Ramu, kad bet kada gali pasiskambinti ir paklausti kas neaišku . O per vizitą gražiai apžiūri vaikus ,be streso ir skubejimo . Ačiū !

 • Džiaugiuosi šio gudytojo atidumu ir geranorškumu: visada atkreipia dėmesį į visus ligos simptomus ir stengiasi rasti efektyviausią, geriausią gydymo būdą.

 • Nuosirdziausias kol kas sutiktas gydytojas, rupinasi paprastais zmonemis, visada paprastas, zmogiskas ir nuosirdus.

 • Rūpestingas gydytojas, nepuolantis duoti antibiotikų, neįsitikinęs jų reikalingumu. Išsamiai paaiškina gydymo metodus; maloniai bendrauja su bet kokio amžiaus pacientais.

 • Labai puikus gydytojas, daugiau tokiu:)

 • Lankomės visa šeima jau beveik 8 metai ir esame labai patenkinti. Rekomenduoju.

 • Labai profesionaliai aptarnauja, išsamiai įsigilina š sveikatos probelmą, pasiūlo efektyvų gydymą, malonus ir pagarbus bendravimas, pacientai priimami laiku, pakankamai laiko skiria apžiūrai. Daktaras iš Didžiosios raidės, paslaugus, malonus ir profesionalas savo srityje. Visiems rekomenduoju.

 • Labai džiaugiuosi šiuo gydytoju. Tikras šeimos gydytojas ir draugas.

 • Super gydytojas tiek man asmeniskai tiek mano mergytems.Istiria nuodugniai kol randa liga!Rekomenduoju

 • Viešint Palangoje, mums pasirodė, kad sunegalavo kūdikis (5 mėn). Giminaičių parekomenduoti kreipėmės į šį mediką konsultacijai. Tai profesionalumo viršūnė. Atidžiai išklausė mūsų nuogastavimus ir kruopščiai apžiūrėjo kūdikį. Nuodugniai papasakojo apie ligos požymius (na mes gi tik įtarėme, kad jis galbūt serga, tad jis apžvelgė, kas gali būti prie tokios ligos). Apžiūros metu kūdikis net nesuirzo, neišsigando ir, toks jausmas, kad paklusniai vykdė daktaro prašymus. Labai moka bendrauti su vaikais. Aukščiausio lygio medikas. Ačiū jam!

 • Puikus gydytojas, nuosirdus ir malonus zmogus.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Algimantas Žeiba?

Algimantas Žeiba turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08325. Licencija galioja nuo 2006-07-01.

Kaip žmonės vertina Algimanto Žeibos darbą?

23 žmonės įvertino Algimantą Žeibą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.