Apie Algimantą Tamelį

Algimantas Tamelis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Algimanto Tamelio licencijos numeris yra MPL-13924, licencija išduota 2009-05-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (24) 4.8

 • Dėkoju už profesionalumą, taktiškumą. Puikus gydytojas!

 • Pas gydytoją kreipiausi dėl hemorojaus, apžiūrėjęs pareiškė, kad tokį hemorojų turi bene kiekvienas, žodžiu, veltui atėjau, sveika. Po kelių mėnėsių kreipiausi į kitą proktologą, nes vis dėlto, pagalvojau, kad su nuolatiniu diskomfortu tikrai nevaikšto vos ne kiekvienas planetos gyventojas ir tai tikrai nėra normalu. Ir buvau maloniai nustebinta, kai kitas gydytojas ir problemą pamatė, ir detalesnių tyrimų paskyrė, ir pakonsultavo kaip mitybą pakeisti - rezultate, hemorojus išnyko, kuris, pasak Tamelio, buvo normalus ir turėjau su juo sau toliau gyventi. Vienas blogiausių vizitų pas gydytoją apskritai mano gyvenime.

 • Profesionalus gydytojas.

 • gal kas patarsit kiek duoti uz operacija? Kaip aplamai jis operuoja?

 • Puikus gydytojas

 • LABAI LABAI GERAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • Viskas - konsultacija, operacija vyko labai operatyviai ir, tikėsimės, viskas toliau bus gerai. Labai dėkinga šiam gydytojui. Rita

 • Puikus, patyręs proktologas. Gerai operuoja, po operacijos pacientų nepalieka be pagalbos "natūraliai atrankai", todėl kiek susiduriu, jo pacientams retai pasitaiko komplikacijų. Jo atliekamos žarnyno vėžio operacijos tikrai radikalios, pacientai prieš operaciją nuodugniai ištirti

 • tikrai geras daktaras,daugiau tokiu

 • Nepaprastos inteligencijos gydytojas. aciu jam

 • Turejau bedu del proktito.Buvau operuotas Klaipedoje,Siluteje.Gaves rekomendacija is giminaicio chirurgo kreipiausi i Profesoriu.A.Tameli .Esu labai dekingas jam uz profesionaliai atlikta operacija pries penkis metus.Zinau kad rasti fistule,ne taip ir paprasta.Galvoju artimiausiu laiku apsilankyti pas ji pasirodyti.Visada norejau atsilygindamas nuvesti megstamiausio savo "Cilietisko" raudonojo vyno. Atrodo" Krikstatevis Korleone" yra pasakes:"Zmogaus dekingumas laikui begant,tirpsta kaip ledas sauleje". As galvoju kad daug isgijusiu ligoniu pamirsta parasyti nuosirdu atsiliepima uzsitarnavusiam zmogui. Jei daktarui kada ir nepavyko-as nemanau kad nesistenge. Ar tas kas raso negatyva gyvena be klaidu? Geriausios jums kloties Profesoriau...Silute. M.N.

 • Pofesionalus, ryžtingas ir konkretus gydytojas. Dėkingas profesoriui, kuris savo rankomis (su komanda, kurios neteko matyti) daro stebuklus: po sudėtingos žarnyno operacijos kitą dieną jau sėdėjau, dar po dienos atsistojau ir vaikščiojau, o po 8 dienų išvažiavau reabilitacijai. Ačiū už sugražintą sveikatą Algirdas Jonas Repšys

 • Nuostabus savo srities specialistas,užteko vienos išangės fistulės operacijos,nors konsultuojantis prieš su kitais specialistais,buvau labai išsigandęs,nes reiks dviejų, o gal net trijų operacijų...nuoširdus dekui Jums gydytojau,Rekomenduoju visiems iškilus problemoms. Daimondas,Šiauliai.

 • Vesks gera. zemaitis

 • Nuostabus daktaras.

 • Manau mano vaikai jam ir po 20 metu tures sakyti Aciu del isgydyto tevo. Puikus gydytojas. 10 balu. Liudas TelÅ›iai

 • Super gydytojas.Labai sunki operacija buvo mano antrai pusei,truko net 8val. Gal ir nevisad kazkas pasiseka,bet jis tik-zmogus.Ne dievas.Aciu,Jums,gydytojau!

 • Noretusi didesnio bendravimo ,ne per rezidentus.O siaip viskas puiku.Savo srities specialistas,neveltui profesorius.

 • Malonus, bendravimas veikė raminančiai, nes prieš einant labai nervinausi ir "nepatoginausi". Konkretus, negaili paaiškinimų. Su gydymu nesusidūriau, bet rekomenduoju, kaip malonu tokios delikačios srities gydytoją ir, kiek žinau, labai kompetetingą.

 • LABAI GERAS PROFESIONALUS GYDYTOJAS DAUGIAU TOKIU SIRDINGAI DEKOJU BIRUTE POVILAITIENE KELME

 • Esame su visa šeima dėkingi šiam gydytojui už tai, kad prikėlėte mano mamą antram gyvenimui. Rūpestingas, kruopštus, be galo malonus gydytojas. Rekomenduoju ir rekomenduosiu visiems. Ačiū Jums!

 • Operavo mano vyra,buvo labai sunki diagnoze,labai esu jam dekinga,yra konkretus,viska paaiskino,profesionalus,mielai bendravo ir su ligoniu ir su manim.visiem rekomendoju.

 • Rekomenduoju 100% !!!!!

 • Nesuprantu kam skirta registracija telefonu jei reikia laukti vos ne valandą jau po savo laiko.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Algimantas Tamelis?

Algimantas Tamelis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13924. Licencija galioja nuo 2009-05-04.

Kaip žmonės vertina Algimanto Tamelio darbą?

24 žmonės įvertino Algimantą Tamelį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.