Alevtina Berezina

5 (17 įvertinimų)

Apie Alevtiną Bereziną

Alevtina Berezina turi Šeimos gydytojo licenciją. Alevtinos Berezinos licencijos numeris yra MPL-10652, licencija išduota 2008-02-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Nuostabi gydytoja. Visada išklauso, visada atsižvelgia į nusiskundimus. Maloniai bendrauja. Nei karto nenusivyliau. Turbut pati maloniausia ir geriausia daktarė pas kokia esu buvusi. Geresnės šeimos daktarės net negalėčiau tikėtis.

 • Labai švelni, rūpestinga ir maloni gydytoja, kuri visada suteikia reikiamos informacijos ir pagalbą.

 • Manau labai rupestinga gydytoja.

 • Visada, išaiškina ligas, nuo ko jos galėjo būti ir pan. Visada maloniai priima, o gatvėj sutikus primins, kad laikas apsilankyti. O jeigu jasu labai blogai pakeliui net užbėgs į namus, kad ir kaip netoli būtų klinika.

 • Ir kaip as gailejausi isejusi is sios gydytojos pas kita,a la pazistama ir iki siol gailiuosi.Labai ji man rupestinga atrode.

 • labai gera gydytoja

 • Labai profesionali medikė ir maloni kaip asmenybė, rūpestinga ir suprantanti.

 • man tai ji nelabai bendraujanti tokia, be nuotaikos daznai...o sesute jos fainuole, maloni

 • Sauni, rupestinga gydytoja!

 • Labai patiko gydytoja, labai maloni, rupestinga, atsako i visus klausimus. Nuodugniai apziurejo vaika. Rekomenduoju!

 • Maloni, nuoširdi, rūpestinga.Niekad nemačiau prastos nuotaikos.

 • superine gyditoja vaikai eina be baimes ,ne kaip pas kaikurias kitas gyditojas.Visada idemiai isklauso ir atidziai bei rupestingai atlieka savo daba.m usu visa seima pas ja lankomes ir tikrai esame patenkinti

 • Profesionali, mokanti bendrauti su mažais pacientais(vaikais) gydytoja, rūpestinga.

 • Nuostabi daktaryte,visada priims,visada isklausys,visada patars,visada ateis i namus jei reik,niekada neapsauks ir pan. Mane nescia labiau ir geriau priziurejo nei mano ginekologe. Mano vaikuti nuo gimimo priziurejo,ateidavo labai daznai i namus kudikeli apziuret,skambindavo pasiteiraut,patardavo del vaistuku kurie naturalesni ir kaip issigydyt be ju. Daktaryte visad pirmiau pasiulys naturaliu budu gydytis nei chemija! Vienu zodziu kas ja renkas sau ar vaikui tikrai NEPASIGAILESITE

 • Gera, draugiska.

 • Labai maloni ir gera daktare.Daugiau tokiu daktaru butu...Tikrai išmano savo darba.Labai gaila kad vadovai neparupina šiai klinikai odontologo.Ir daktarai turi išklausyti žmoniu nusiskundimus del stomotologu.Taip tikrai neturetu buti...Jau šeimos daktarai ir taip yra perkrauti darbu.Linkiu šiai daktarei ir jo visai komandai daug ištvermes ir ACIU.

 • Puiki gydytoja. Mano vyras gydosi pas ją nuo vaikystės jau 30metų, aš esu jos pacientė jau 5metus, pakeitėm net kliniką, kad pas ją toliau tęsti lankymąsi. Gydytojai tik geriausi atsiliepimai, puikiai nustato diagnozę. puikiai kalba, nežinau kam čia kilo kokios problemos, bet aš rusiškai nešneku ir man niekada nei bruko rusų kalbos, nei patyriau kažkokį diskomfortą. Kad gydytoja gera ir pas ją daug pacientų ir tenka palaukti kartais, tai natūralu, būna ekstra atvejų su mažais vaikais, kita vertus, tai klinikos problema, kad sustato įtemptą grafiką, bet kas liečia gydytojos kompetencija, tai jokių dvejonių nėra. Darbą išmano ir atlieka puikiai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Alevtina Berezina?

Alevtina Berezina turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10652. Licencija galioja nuo 2008-02-13.

Kaip žmonės vertina Alevtinos Berezinos darbą?

17 žmonių įvertino Alevtiną Bereziną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.