Aleksandra Chmieliauskienė

5 (17 įvertinimų)

Apie Aleksandrą Chmieliauskienę

Aleksandra Chmieliauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Aleksandros Chmieliauskienės licencijos numeris yra MPL-07531, licencija išduota 2005-10-25.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • labai puiki gydytoja, savo srities profesionalė.

 • Nuoširdi ir paprasta gydytoja! Džiugu, kad yra dar tokių gydytojų!

 • Puiki gydytoja, labai dėmesinga, maloni, puikiai prisimenanti savo pacientus ir jų problemas.

 • Daro kvalifikuotos gydytojos įspūdį. Dažnai yra kategoriška. Pervertina save,nenoriai rašo siuntimus pas II-III lygio gydytojus.

 • Puiki gydytoja,rupestinga ir siuntimus israso be problemu. Sergu retai,bet sia ziema teko, tai ieskant ligos priezasties, tikrai apejau ne viena ir ne 2 antrines prieziuros specialistus. Aciu gydytojai!

 • Atidi, niekada nepaleidzia is kabineto, kol pilnai neapziuri ir neisaiskina kiek ir kokiu vaistu gerti.

 • Labai maloni gydytoja, netgi nuejus pasitikrinti profilaktiskai, pvz. del darbo ar vairuotojo pažymos visada paklausia, o gal dar kuo nors skundziates. Isiklauso,pataria,duoda siuntimus be problemu. Tik bendras pastebėjimas- reikia mažinti popierizma gydymo įstaigose...

 • Tai labai profesionali, rūpestinga, atsakinga gydytoja.

 • Gydytoja nuostabi, rekomenduoju. Konsultacijos gali tekti palaukti, bet tai normalu. :-)

 • Labai rūpestinga, atidi ir profesionali Gydytoja.

 • Puiki gydytoja, rūpestinga, visuomet išrašo siuntimus.

 • Daro kvalifikuotos gydytojos įspūdį. Nenoriai siunčia konsultacijoms pas specialistus

 • Kompeteinga vidaus ligų gydymo srityje. Abejotina kompetencija ne vidaus ligų srityse. Nepaisant to, pati imasi šių ligų diagnostikos bei gydymo. Nenoriai siunčia pas tų ligų specialistus.

 • Mano šeimos gydytoja Aleksandra Chmieliauskienė labai stropiai ir sąžiningai atlieka savo darbą. Tai labai profesionali gydytoja. Dėkoju jai už rūpestį.

 • Labai patiko

 • Stiprios sveikatos ir kantrybės, ypač su "VIP pacientais"

 • Nesuprantu neigiamai vertinančių šią Gydytoją atsiliepimų. Panašu, kad tie žmonės yra pasikėlę į puikybę ir net profesionalus šeimos gydytojas jiems neįtinka.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aleksandra Chmieliauskienė?

Aleksandra Chmieliauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07531. Licencija galioja nuo 2005-10-25.

Kaip žmonės vertina Aleksandros Chmieliauskienės darbą?

17 žmonių įvertino Aleksandrą Chmieliauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.