Aldona Misiūnaitė

3.9 (7 įvertinimai)

Apie Aldoną Misiūnaitę

Aldona Misiūnaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Aldonos Misiūnaitės licencijos numeris yra MPL-10822, licencija išduota 2008-05-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 3.9

  • Malonu buvo tureti tokia saunia bei rupestinga seimos gydytoja :)

  • Labai šauni gydytoja.

  • Nuostabi gydytoja, visada profesionaliai suteikia pagalbą susirgus. Gydytoja labai rūpestinga, atidi ir dėmesinga. Maloniai bendrauja ir viską aiškiai paaiškina. Džiaugiamės, jog esame Jūsų pacientai. AČIŪ, gydytoja Jums už tokį nuoširdų rūpestį ir profesionalią priežiūrą. Rugilės ir Kamilės tėveliai.

  • labai gera gydytoja

  • nuostabi gydytoja, rūpinasi visa mano šeima, visada gaunu šiltą bendravimą ir profesionalias konsultacijas.

  • Sunku pamiršti ką teko išgyventi per šią gydytoją... Visiškai nesigilino ką jai sakiau, kad pasakojau kaip vaikui blogai, su šypsenėle palydėdavo...Nediagnozavo vaikui ausų uždegimo visą mėnesį... komplikacojos tokios, kad su viena ausim dabar prastai girdi, pakeičiau gydytoją, džiaugiuosi tuom

  • Kadangi musu seimos gydytoja atostogauja iskilus problemai registraturoje uztegistravo pas ponia Misiunaite. Pralaukus uz kabineto 50 min iejijus i kabineta pasakius kad mano gydytoja atotogauja uzsipuole kodel nesikreipiu i jos kolege ale pavaduojancia kuri dirba tik po pietu nors man skubei reikia siuntino del paumejusio sono skausmo. Teko iseiti is kabineto nieko nepesus. Kur hipokrato priesaika? Nepaklausr net kuo skundziuosi? Uz ka as moku sodra dviguba? Paklausus revistraturoje ar ji gali ji taip elgtis atsake NE. Aciu Misiunaitei uz sugadinta diena. Aciu

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aldona Misiūnaitė?

Aldona Misiūnaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10822. Licencija galioja nuo 2008-05-30.

Kaip žmonės vertina Aldonos Misiūnaitės darbą?

7 žmonės įvertino Aldoną Misiūnaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.