Aldona Kasperavičienė

1.8 (5 įvertinimai)

Apie Aldoną Kasperavičienę

Aldona Kasperavičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Aldonos Kasperavičienės licencijos numeris yra MPL-00255, licencija išduota 2004-07-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 1.8

  • tai labai giara daktare man patiko padejo isgyde patare viskas aukstam lygij.

  • Nerekomenduoju ŠITA gydytoja. Įlindau peržiūrėti savo sveikatos istorija ir nusiaubau pamačius diagnozė miopija trumparegyste, pas mane regėjimas PUIKUS! Ir visada buvo ir yra geras. Ėjau pas gydytoja paklausti ir gauti daugiau informacijos del keleta "musyciu" akyse. Pasakė viskas gerai čia del mazo spaudimo. Ir viskas. O diagnozė pastate miopija trumparegyste. Kas per nesąmonė??? Nerekomenduoju šitą gydytoja!

  • nerekomenduoju kreiptis į šią gydytoją, Gydytoja buvo nemaloni, atsainiai reagavo į mano išsakytas problemas, greitai ir neatidžiai patestavo ir paleido. Neatsakė į rūpimus klausimus, pasakė jog yra didesnių ligonių ir tik, kad gaištu jos laiką.

  • Nerekomenduoju. Niekada nesu taip nusivylusi gydytojo paslauga, uz kuria mokejau pinigus: atmestinai apziurinejo, neklause kaip jauciuos ir praktiskai neklause nusiskundimu. Uzdejus lesiukus, tikrint regejima, pasakiau kad dvejinasi vaizdas, taciau jai buvo neidomu ir israse recepta, kuris skiriasi kaip diena ir naktis nuo praeito recepto, nors ir minejo, kad keisti akinius nera butinybes. P.S. sesele vizito metu zaide kompiuterini zaidima.

  • Nerekomenduoju, nes nesidomėjo problema, su kuria atėjau. Neuždavinėjo klausimų, nesidomėjo kaip jaučiuosi, nesupažindino su liga, jos galimybėmis gydyti, iki prevencijų net nėjom :) Gydytoja tik patikrino regėjimą ir leido suprasti, kad "tai" ne problema ir "nenumirsiu" jei dar palauksiu operacijos.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aldona Kasperavičienė?

Aldona Kasperavičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00255. Licencija galioja nuo 2004-07-14.

Kaip žmonės vertina Aldonos Kasperavičienės darbą?

5 žmonės įvertino Aldoną Kasperavičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.