Aldona Dimaitienė

5 (28 įvertinimai)

Apie Aldoną Dimaitienę

Aldona Dimaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Aldonos Dimaitienės licencijos numeris yra MPL-09169, licencija išduota 2007-03-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (28) 5

 • Man ji gan maloni atrodo, ir maloniai stebina, kad atsimena vis mane> Nuo vaikystės gydausi pas ją. Kad nedėmesinga ir neatsakinga tai tikrai, deja. Siuntimų maldaut bene reikia. Kadaise turėjau ten kažkokį ala tuberkuliozinį užkratą, tai gal metus laiko nenustatė, tik stebėjosi ko man 37 temperatūra ištisai ir paraudęs tas mantų tyrimas. Diagnozavo tik Santariškių gydytoja ir nusiuntė sanatorijon. Dėmesį jos rimtai pajutau tik kai atėjau su padidėjusiais staiga limfmazgiais, vietoje padarė kraują - mononukleozė, va tada tai visai rūpinosi,gydžiausi mėnesį ir vis turėjau rodytis jai, tik kad va antibiotikus išrašė, kurių lapely nurodyta, kad mononukleoze sergant jų negalima... Kai turėjau bjaurią piktvotę, tai tik akį vieną kartą užmetė, nors dvi savaites bene kasdien teko lankytis, slaugytoja gydė.

 • nuostabi gydytoja!!!!! padeda net ir savaitgaliais!!! gydomes visa seima ir visiem rekomenduoju sia gydytoja!! mano drauges ja taip pat labai patenkintos !!! tikrai visada demsinga ir labai myli vaikus!!

 • Pazystu sia gydytoja daugiau nei desimt metu ,visuomet demesinga ,atidi ,maloni ,neapsiriko diagnozuodama ir gydyma pataiko .siuo metu .gydomes visa seima .Sauni gydytoja .nesu mokejusi uz paslaugas.

 • puikus kabinetas puiki gydytoja

 • musu seimai si gydytoja labai patinka. Profesionali. tiksliai nustato diagnozes, nors aparaturos kabinete nedaug. Labai dziaugiames sia gydytoja ir ja rekomenduojame.

 • puiki gydytoja

 • puiki,nuosirdi,profesionali

 • o pries tai rasiusiai poniai noreciau pasakyti, kad taip rasyti gali tik zmogus be jokio issilavinimo.

 • puiki gydytija, demesinga, silta, puikiai bendrauja, labai myli vaikus.

 • Man ši gydytoja labai patinka: maloni, rūpestinga, kompetetinga. Atsargiai skiria antibiotikus ir tik tada, kai tikrai jų reikia. Sunkiai susirgus vaikui, nuoširdžiai rūpinasi, suranda laiko net paskambinti ir pasiklausti, kaip vaiko savijauta. Ačiū Jums, gydytoja.

 • labai nuosirdi ir gera gydytoja. Visada atvaziuoja ir net mob. dave, kad bet kada skambintume. Tikrai pirma skiria tik homeopatinius vaistus, o tik krastutiniais atvejais antibiotikus. Niekada nedaviau, taigi negrazus komentarai, tai labai negraziu, neisaukletu zmoniu, kuriems niekas niekada ir neitiks.

 • Gydytoja dėmesinga, nemėgsta tuščiažodžiavimo. Nebijo pasakyti, kad ne į visus klausimus turi atsakymą.Bet tam ir yra specialistai pas kuriuos ji nukreipia.

 • esu labai preikabi, tačiaugyd. A.Dimaitienė man patinka. visada atidžiai apžiūri vaikus, išklauso. išsamiai viską paaiškina. pasiūlo daryti reikalingus tyrimus ir tikrai neskiria antibiotikų be reikalo.

 • Na nežinau, gal todėl kad neturėjau su savo mažąja jokių problemų, bet man ši gydytoja visai įtiko. Negaliu teigti, kad su visais ji gera, bet mano vaiku gerai rūpinosi, o jeigu konors nesuprasdavau, tai mielai dar kartą paaiškindavo.

 • Profesionali, atidi, rūpestinga.

 • Perskaičiau atsiliepimus ir nustebau. Atrodo, lyg apie kitą žmogų būtų parašyta. Visus tris mano vaikus ši gydytoja "užaugino", mes su vyru pas ją lankomės ir niekada netęko susidurti su abejingumu ar atsainiu požiūriu. Dėl antibiotikų, tai net priešingai- labai neskuba skirti. O jau komentarai apie pensiją... Gerbiamas komentatoriau, gal nesate tos gydytojos išvis matęs?

 • Gerb. Gydytojai:smeiziantys komentarai tendencingi,parasyti is Kauno,nors gydytoja dirba Vilniuje. Norime atkreipti Jusu demesi i tai,jog uz smeizta Lietuvos Respublikoj numatyta baudziamoji atsakomybe. Gydytoja gali pradeti ikiteismini tyrima.

 • Siaip gydytoja visai maloni, bet keista susidare nuomone kai laukeme eileje jos sesute vis begiojo is kabineto o veliau supratau kai pacientai nori iseit ji isbega atseit kad gyd atsiligintu ir vel atbega:) Sekmes darbuose!

 • o mums si gydytoja pati nuostabiausia, aciu Jums, Daktare.

 • As nustebau, kai perskaiciau tiek daug neigiamu koimentaru apie sia gydytoja. Musu keturiu asmenu seima gydomes pas sia gydytoja nuo pirmos dienos, kai ji pradejo dirbti Pilaiteje. Puiki gydytoja ir puikia supranta savo darba. Jei daugiau butu tokiu gydytoju, tai daugiau zmoniu vaiksciotu su sypsena veide.

 • Puiki, miela, nuosirdi gydytoja, mums labai patinka, ir piktiems komentatoriams galiu iskart pasakyti, kad jos asmeniskai nepazistu, neesu jokia giminaite:)

 • Labai maloni gydytoja, esu ja patenkinta ir rekomenduoju kitiems.

 • Šeimos gydytoja jau virš 10 metų, kai dar buvau vaikas. Pirmas žmogus (tuo pačiu ir įstaiga), į kurią kreipiuosi esant sveikatos negalavimams ar įtarimams. Atidžiai išklauso ir pasiūlo sprendimus, esant reikalui nusiunčia pas kitus specialistus.

 • Tik ką topome šios gydytojos pacientai. Super!!!!

 • Profesionalus,atsakingas darbas; nuoširdus bendravimas tiek su mažaisiais mano šeimos pacientais, tiek ir su mumis. AČIŪ

 • Profesionali, rūpestinga ir maloni gydytoja

 • Aš nesuprantu. Kaip įmanoma apie šia, tvirtai galiu tegti - gydytoją, kažką blogai atsiliepti? Jinai mano gydytoja nuo pirmos dienos šioje žemėje, ji mane užaugino. Buvau komplikuotas vaikas, turėjau labai daug ligų tokių kaip astma, gastreopatija, širdies nepakankamumas, mažakraujystė ir t.t ir nors ateidavau tik su 37 temperatūra ji visada būna susirūpinusi. Atsimenu kai buvau mažytė ir man buvo labai blogai jinai vidury nakties atėjo slaugyti ir vietoi to kad pasiūlytų iškviesti sanitarus jinai pati ateidavo pas mus nesvarbu reikia į darbą, nereikia, žiema ar vasara. Labai dažnai susitinku su Ja ir visada maloniai priima. Kas sako, kad ji turėtų eiti į penciją? Ji dar labai jaunutė, virš 40 tik, tai kokios dar pencijos žmonės atsigaukit. O kad ji visko ištirti pati negali tai savaime suprantama, juk ji tik šeimos gyditoja kuri konsultuoja ir gali išsiųsti siuntimą. Jei taip nepatinka prisirašykit kokiose Santariškėse kur Jums vietoje viską padarys. O ši daktarė yra labai dėmesinga, supratinga, atvirkščiai kaip rašot niekad nežiūri pro pirštus, o daro kad tik būtų geriau. Tad nenusišnekėkit, ji visad puola daryti tyrimų kokių tik gali kai tik pamato jog kažkas netvarkoje, vaistus paskiria irgi tokius kokius reikia. Tad savo nuomonę galit pasilaikyti sau, mano visos draugės, visa šeima patenkinta jos darbu.

 • Labai gera gydytoja,,,dekinga dekinga ,dekinga, uz labai gera aptarnavima,,,,:)

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aldona Dimaitienė?

Aldona Dimaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09169. Licencija galioja nuo 2007-03-29.

Kaip žmonės vertina Aldonos Dimaitienės darbą?

28 žmonės įvertino Aldoną Dimaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.