Aldona Černiauskienė

3.7 (3 įvertinimai)

Apie Aldoną Černiauskienę

Aldona Černiauskienė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Aldonos Černiauskienės licencijos numeris yra SPL-47519, licencija išduota 2015-12-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (3) 3.7

  • Pas gydytoją A Černiauskienę gydausi apie 10m .Atsiliepimai apie gydytoją kuo puikiausi -visada išklauso įdėmiai ,peržiūri anksčiau skirtus tyrimus ir gydymą , nepasitaikė nei vieno atvejo ,kad būtų neteisingai diagnozavusi ar neteisingai paskyrusi gydymą.Kompetetinga ,turinti patirties.Dėkoju gydytojai.

  • Didelis ačiū gydytojai už rūpestingumą,profesionalumą. Gydytoja Černiauskienė atsidavusi savo darbui, galėtų pamokyti ir jaunesnius kolegas.

  • Gydytoja šios moters nepavadinsi. Ištikus ekstra atvejui (einant be talono) elgiasi kaip su gyvuliu. Nerašo siuntimų kai būtina, laukia kol kelis kart pablogėja būklė. Jei užeina į kabinetą kokia pažįstama, tenka laukti ir po 45 min, ir ilgiau. Absoliučiai jokio profesionalumo, grynai nuotaikos žmogus. Galbūt kažkada ir buvo gera savo srities specialistė, tačiau, dabar jau laikas į pensiją.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Aldona Černiauskienė?

Aldona Černiauskienė turi Bendrosios praktikos slaugytojo licenciją. Licencijos Nr. SPL-47519. Licencija galioja nuo 2015-12-08.

Kaip žmonės vertina Aldonos Černiauskienės darbą?

3 žmonės įvertino Aldoną Černiauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.