Apie Albiną Tamošiūną

Albinas Tamošiūnas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Albino Tamošiūno licencijos numeris yra MPL-15271, licencija išduota 2009-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (25) 5

 • Labai geras gydytojas. Jei tektu dar lankytis ,tai tik pas ji. Puikus savo srities specelistas. Puikiai atliko operacija. Ir jokiu " pyragu" nereikejo. Rupestingas,ramus,twn ramiau pasijunti su juo bendraujant. Aciu. Didelis ACIU!

 • Esame dekingi.tai jaunas zmogus,nuosirdus,ir tikime kad geras savo srities zinovas.

 • labai geras gydytojas,profesonalas.

 • labai geras gydytojas :) As laiminga, kad pakliuvau pas ji :)

 • Gyditojas jaunas,bet tikrai geras,neturiu jokiu priekaistu.

 • visiskai nieko nepaaiskino nei pries, nei po operacijos - beveik jo nebuvo galima pamatyti..

 • Pas si gydytoja lankiausi pirma karta,apziura buvo atlikta nepriekaistingai,po to išsamiai paaiškinta apie rastus pakitimus,sutareme del operacijos ,tai ir bus aisku apie visa sio gydytojo atsidavima paciento labui,o kol kas paliko gera ispudi.

 • Pas si gydytoja lankiausi pirma karta apziura buvo atlikta nepriekaistingai,po to išsamiai paaiskinta apie rastus pakitimus,atsakyta i visus pateiktus klausimus,sutareme del operacijos ,tai ir bus matyti visas sio gydytojo nuosirdumas ,atsidavimas paciento labui,o kol kas susidariau gera nuomone.

 • Lankausi pas ji Medikanoj (is drauges rekomendacijos). Labai patiko, nors ir labai bijojau apziuros (pirma karta pas tokios srities gydytoja). Labai malonus ir rupestingas daktaras, visiems rekomenduociau.

 • Šio gydytojodėka aš gyvenu ir toliau kovoju už savo gyvenimą. Nuostabus, nuoširdus ir profesijai atsidavęs žmogus. Ačiū daktare, kad esate Pagarbiai

 • Nuostabus gydytojas ,rūpestingas, išmano savo darbą. Tikras profesionalas . Mums teko vežti giminaitį kuriam įtariamas skrandžio vėžys . Net ir be ,,pyrago" buvom prižiūrimi . Esame labai dėkingi už rūpestingą priežiūrą . Žodžiu gydytojas iš didžiosios raidės.

 • Labai puikus gydytojas, dekoju uz profesionaliai atlikta operacija.

 • Žinote, labai dažnai sunku atsakyti į tai, kas yra geras ir rūpestingas gydytojas. Jeigu gydytojas pakelia telefono ragelį po darbo valandų ir pabendrauja, manau, kad tai rūpestingas gydytojas. Aš dėkingas, kad šis gydytojas nepabijojęs rizikos ir galimų komplikacijų, dėl mano garbingo amžiaus ir DIDELĖS problemos padarė man operaciją. Kiekviena operacija turi komplikacijų riziką, tad vieni išvengia, kiti ne. Pasigedau tik vieno, labai mažai skiria laiko paaiškinimams, prieš operaciją ir po, bet gal taip ir geriau, juk pacientui ir taip stresas, o čia dar galimą riziką išdėsto...juk ne visi nori smulkiai žinoti kur ir ką pjaus... Aš kreipčiausi dar sykį pas šį gydytoją.

 • NORIU labai padekoti ir tarti dideli ACIU uz atlikta vyrui operacija ,tai puikus,nuosirdus gydytojas,visiems rekomenduoju.ir linkiu stiprybes ,istvermes siame nelengvame darbe

 • Labai geras ir nuoširdus gydytojas. Labai rūpestingas

 • Puikus , nuoširdus gydytojas. Esu sužavėtas kaip specialistu ir asmeniu, absoliučiai tiksli diagnozė, dėkoju už puikiai atliktą operaciją. Visokeriopos sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Eduardas Ch.

 • Puikus specialistas ir labai geras, rūpestigas , šiltas žmogus. Rašau tai su didžiule pagarba ir dėkingumu.

 • Noriu padėkoti šiam Gydytojui.Tai tikras savo srities žinovas.Operatyviai buvo atlikti tyrimai, kurių metu diagnozuota reta liga.Konkrečiai ir tiksliai buvo aptarta operacijos eiga.Profesionaliai atlikta operacija.Pooperacinis laikotarpis praėjo sklandžiai.Stiprybės,ištvermės ir išminties linkiu šiame nelengvame darbe.Ačiū.

 • Noriu pasakyti didelį AČIŪ už laiku suteiktą pagalbą, labai malonus ir profesionalus gydytojas. Visiems labai rekomenduoju ir jei manęs pasiteirautų koks turi būti gydytojas- drąsiai atsakyčiau, kad kaip Albinas Tamošiūnas.

 • Tai gyditojas iš didžiosios raidės. tiesiog Ačiū. O,kad dauguma gyditojū būtų tokie atsidavę darbui,dėje...

 • Auksiniu rankų daktars

 • Albinas Tomačiūnas - nuoširdus, dėmesingas ir tikrai aukštos kvalifikacijos gydytojas. Rekomenduoju šį gydytoją 100% ! Sveikatos ir ištvermės jums, gydytojau. Ačiū!!

 • Puikus gyditojas! Net nemaniau, kad dar tokių būna mūsų valstybinėje įstaigoje. Priėmė profesanaliai, suteikė išsamią konsultaciją. Tikrai rekomenduoju!

 • Puikus daktaras, rekomenduoju !!!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Albinas Tamošiūnas?

Albinas Tamošiūnas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15271. Licencija galioja nuo 2009-06-29.

Kaip žmonės vertina Albino Tamošiūno darbą?

25 žmonės įvertino Albiną Tamošiūną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.